Zavrieť

Porady

Problem po kupe auta s odhlasenim

dobry viem mi niekdo poradit
tak ja som kupil auto audi z liptovskeho hradku. Auto som si zobral, vyskusal po ceste domov a hned na druhy den som mu poslal maly technicky a tak papiere vsetky aj splnomocnenie overene.
Len kde je hačik ? uz ho odhlasuje 1 mesiac a slubuje ze to odhlasi v stredu a tak potom v piatok, vsetko dookola a tak. Chcem mu to auto vratit, lenze on peniaze nema. Auto ze mu mozem doniest, len on teraz nema peniaze. Co mam robit? Ja uz to auto nechcem a predsa kto by daval auto niekomu, ked ho kupil a on naspät mu nevie dat 1100€. Ci existuje nejaky doklad, ktory mi len podpise o nezaplateni a ja nahle dam na neho tresne stihanie, aby mi dal tie peniaze. Dakujem za pomoc.
Neviem co mam robit, auto mi doma stoji, nikde na nom nemozem ist tak mi je take auto na nic.
Naposledy upravil ivka70 : 08.03.16 at 14:16
buchač Oprav ten príspevok...použi čiarky a aj bodky.
Inak to nik nebude ani len čítať...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Pokial mas kvalitnu kupnu zmluvu zasli mu odstupenie od zmluvy a potom sa mozes s nim sudit - do sudneho dna


    Rychla rada

    - zober dvoch kamaratov (nad 25 rokov) dobre zivenych - v den strankovych hodin na dopravnom inspektorate v mieste bydliska predavajuceho vykonajte "sudruzsku" navstevu u neho doma v rannych hodinach - idealne tak okolo 06,05 hodine a dotiahnite ho za "UCHO" na Dopravny inspektorat k prepisu vozidla. Po prepise sa s nim "sudruzsky" rozlucte a pozdravujte ho opakovane az do pokial sa mu nezjavi usmev z Vaseho opätovnehu "stretu".
    ivka70 Este mu moze zopar pokut na objektivnej zodpovednosti poslat - alebo sa tym aspon vyhrqazat, ze kym je majitelom, plati vsetky pokuty nasnimane on, mozno sa bude ponahlat s odhlasenim
    draik Aby problém nebol v tom, že prevod auta zablokoval exekútor.

    Problem po kupe auta s odhlasenim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.