Zavrieť

Porady

neprítomnosť pri kontrole SP počas PN

Prosím, vie niekto o postupe SP, keď počas kontroly nenájdu človeka na PN doma? Stačí im doniesť papier od lekára napr. až o niekoľko dní? A tiež ma zaujíma, ak budem na PN tesne pred nástupom na MD, môže moja neprítomnosť počas kontroly spôsobiť zníženie materskej dávky?

Prosím, neberte tieto otázky ako moju snahu silou mocou sa vyhnúť zákonom a poriadku, je to fakt vo všetkej počestnosti výnimočná situácia a potrebujem vedieť následky . Ďakujem a prajem Vám všetkým krásny deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    kvila
    Prosím, vie niekto o postupe SP, keď počas kontroly nenájdu človeka na PN doma? Stačí im doniesť papier od lekára napr. až o niekoľko dní? A tiež ma zaujíma, ak budem na PN tesne pred nástupom na MD, môže moja neprítomnosť počas kontroly spôsobiť zníženie materskej dávky?

    Prosím, neberte tieto otázky ako moju snahu silou mocou sa vyhnúť zákonom a poriadku, je to fakt vo všetkej počestnosti výnimočná situácia a potrebujem vedieť následky . Ďakujem a prajem Vám všetkým krásny deň.
    Následky neviem, ale ak PN si vybavíš u lekára tak, že ti tam napíše vychádzky denne napr. 2 hodiny nemali by mať proti tomu nič.

    neprítomnosť pri kontrole SP počas PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.