Zavrieť

Porady

Biele batérie do kúpeľne áno či nie?

Ahoj, prosím Vás máte tu niekto skúsenosti s bielymi batériami do kúpeľne? Nemyslím tie obstarožné z roku 5 ale nové, pekné, značkové ako napr. Kludi, Hansgrohe a pod. Rozmýšľam či sa to nebude veľmi špiniť, olúpať a pod. Za každú radu veľká vďaka.
17 komentárov     zbaliť
buchač Opýtam sa Ťa inak.

Čo je lepšie ?
Glock, Beretta, S@W, CZ, Sig, Colt ? Je jedno, či staršie alebo úplne novinky.
Ktorý z nich sa bude viac špiniť, sú plnofunkčné...?
lujza.j ma pobavilo....značkovébatérie
chiomina Táto odpoveď je nejako k téme?
buchač chiomina (Dnes 07:56) Táto odpoveď je nejako k téme?
=========================
Myslíš tým mňa ?
Ak nie, aj tak odpoviem.

By si musela pochopiť, o čo sa v odpovedi píše, o čo sa jedná, na čo som myslel...
Ak vylúštiš hádanku, dopracuješ sa k odpovedi.
chiomina No to som už spravila pred tým a sú to zbrane ak sa nemýlim. Spojitosť aj tak veľmi nevidím, pretože moja otázka je veľmi simple. A určite nie je jedno či sú to staršie biele batérie alebo novšie (keďže technológie spracovania sa zmenili) a rovnako nie je jedno či je to známa značka alebo nie. Tak ozaj moc nevidím spojitosť s tými zbraňami ale rada sa nechám poučiť. A patrilo to vlastne na obe tie odpovede Pýtam sa vyslovene na novšie biele značkové batérie. Myslím, že tá moja otázka bola vcelku presná
buchač chiomina (Dnes 08:50) No to som už spravila pred tým a sú to zbrane ak sa nemýlim. Spojitosť aj tak veľmi nevidím, pretože moja otázka je veľmi simple. A určite nie je jedno či sú to staršie biele batérie alebo novšie (keďže technológie spracovania sa zmenili) a rovnako nie je jedno či je to známa značka alebo nie. Tak ozaj moc nevidím spojitosť s tými zbraňami ale rada sa nechám poučiť.
=========================
TRT veliký do značky !!!

Spojitosť je predsa rovnaká.
Záleží od vkusu, záleží od činnosti...

Lebo ak výrobok nefunguje (úplne jedno, čo zbraň alebo batéria), tak je v podstate len na parádu.
chiomina určite aj od značky
misoft Hmmmmm..... "niektorí" hľadia na to, či to bude pekne vyzerať a až potom, či to bude fungovať.... tí praktickejší to majú inak nastavené ... či to bude správne fungovať a až potom, či to bude "dobre" vyzerať.....
chiomina tiež nie úplne k téme. ja som ten tretí typ, a to znamená, že oboje je veľmi dôležité, praktickosť o trošku viac.
misoft Takže najskôr (keďže si ten "tretí typ" ) sa sama seba opýtaj, čo je dôležitejšie. Najskôr praktičnosť a potom, či existuje k praktickému i vhodný vzhľad. Pretože z praktického výrobku výrobca niekedy robí i viaceré vzhľadové modifikácie...
chiomina misoft asi som sa nevyjadrila úplne jasne. ja už mám všetko poprezerané, čo sa týka praktickosti a všetkého. Už viem presne čo chcem. Akú batérie, akú značku, koľko ma to bude stáť, akú ma kartušu, dobu záruky a pod. Moja jediná otázka je na ľudí, ktorí majú doma takúto BIELU batériu. Z praktického hľadiska mi to príde tak, že by na nej malo byť menej vodného kameňa vidno keďže je biela. Snažím sa ale zistiť info od ľudí, ktorí majú reálne skúsenosti. ))
fortunka Nemám ich, vybrali sme klasicke... ale tak bola si si tie biele pozriet na zivo? mozno sa ti nebudu ani pacit Treba ich chytit a vyskusat Lebo podla mna aj pekne moderne a nove (??) vyzeraju ako z roku 5 a zalezi aj na designe kupelne. Pri pustani vody mi ta packa chodila divne... no neviem.. na mna dojem neurobili, cistit to bude treba aj tak aj tak cize o spine by ani nepolemizujem...
chiomina Áno bola som si ich omacať a dokonca som si požičala jeden výstavný kus aj domov. Vyzerá super a určite je to kvalitná a praktická vec. Len kvôli tej bielej uvažujem. Napr. keď si ideš umyť špinavé ruky, tak asi to ostane na tej bielej batérii. No fakt neviem. Nepoznám nikoho kto by takú mal.
fortunka ale ked mas spinave ruky a ides si ich umyt tak aj na chromovej to ostane a treba to umyt To je uplne jedno z tohto hladiska. Rovnako aj vodny kamen a spol. Ja mam teda vsetko momentalne nove Kludi, konkretne na umyvadle mame kludi balance.. uplne je v pohode, spini sa jedna radost.. mydlo, spina, zubna pasta, male deti... cistit mozem kazdy den. A to je chrom )
fortunka A olupovania by som sa nebala, ked tak to sa da reklamovat tiez a rovnako sa moze olupat aj chromova ked je raz "kvalitna" .
chiomina Aj ja si idem kludi balance kupiť. Bielu.
fortunka no vidis, uzasna je
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Podla mna su biele baterie,co sa tyka udrzby, ovela praktickejsie,ako nerezove. Nevidiet na nich kazdu kvapku vody,ci smuhu.

    A stale rozmyslam,co myslis pod pojmom " z roku 5". Akoze tie,co sa vyrabali pred pred 20-30 rokmi,ci tie v starom style,ktore su dnes opat v mode?

    katka s. je offline (nepripojený) katka s.

    katka s.
    My sme mali kedysi jasno žlté. Boli plne funkčné, vydržali dlho-možno sú namontované ešte stále. Neolupovali sa. Jediný problém bol pri montáži sprchovej zmiešavacej batérie, keďže aj ta matica na zatiahnutie bola žltá. Na tej zostali drobné škrabaky ako to montéri priťahovali. Treba podložiť handrou. Ináč spokojnosť. Aj teraz pri rekonš. rozmýšľam nad farebnými, ale náš trh moc neponúka.

    Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

    Miška Misicka21
    My máme biele Hansgrohe, mne sa veľmi páčia, žiadny vodný kameň a maximálne iba "prach" na nich vidno

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Ja mám túto (3 roky) a som spokojná.Žiadne olupovanie a netreba ju leštiť po každom použití : http://www.wika.sk/vodovodne-baterie...-prw-bj-r.html Nehodila sa mi chrómová a chcela som s dlhým ramenom,aby som si mohla napustiť vodu do vedra a nemusela držať vedro v ruke pod tradičnou vaňovou,ktorá má krátke rameno.Či je značková,neviem
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška A vedro máš smaltované alebo iba pozinkované?
    buchač ....hehehe...žeby PVC ???
    chiomina hoho
      zbaliť

    Biele batérie do kúpeľne áno či nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.