Zavrieť

Porady

poistková skrinka hučí

Ahoj. U nás doma v poistnej skrinke strašne hučí vo dne v noci. Nespomínam si, že by som tento zvuk vnímal niekedy predtým, možno len v noci,slabúčko, keď bežal nočný prúd a všade bol kľud. Avšak nedávno to začalo intenzívnejšie hučať dokonca i cez deň. Na rôznych fórach som sa dočítal, že to môžu spôsobovať stykače. Skriňu som otvoril ale zvuk ide z miesta kdesi po mimo od nich.
Môže to byť odberom väčšieho prúdu? Mám zapojenú chladničku, mrazničku, router, 2x pc a dve neónky kvôli sadeniciam.
viktorviktor to si všade Aleai Actaest, pestuješ fajčivo alebo predávaš odstraňovače žiarenia?
https://www.google.sk/search?q=Aleai...C&start=0&sa=N
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ved vyskusaj! Postupne vypinaj jednotlive spotrebice a pocuvaj,co sposobuje to hucanie. Ak si predtym nemal tolko spotrebicov zapnutych,mozno preto sla tichsie.
    A asi by bolo dobre,aby si si zavolal elektrikara,nech ti to pre istotu skontroluje,kde je chyba
    Aleai Actaest používam google aj túto stránku v hladaní bzučania. Hladal som i dávnejšie na neskutočne rôzne spôsobi a nenachádzalo mi nič iné, než to čo mi bolo k ničomu. Z toho vyplýva, že políčko hladať, je k prdu , keď vyhladávací systém je tiež len na okrasu.

    poistková skrinka hučí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.