Zavrieť

Porady

OMEGA ID neuhradené

Keď zaúčtujem platbu kartou napr. tankovanie cez interný doklad, tento svieti v evidencii ako ,,neuhradené". Viete prečo to môže byť? Každý jeden ID mám neuhradený, aj keď to boli platby kartou. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Tvoja priateľka Antonia Jendrišáková
    Skús účtovať úhradu tak, že v banke na symbole lupa klikneš, keď otvorí doklady zadáš druh dokladu a okruh, nastavíš sa na uhrádzaný ID a dáš OK.
    Timush Pre platby kartou bude teda v poriadku, ak dam tymto sposobom uhradu z hladiska uctovneho aj danoveho? Ak ano tak fajn, ale mne svieti v ID napr. aj zakladne imanie. Mam tusim 353/411 a aj ID na predpisy miezd. Nie je mozne niekde nastavit, ze ID su vytvorenim aj uhradene, aby nesvietili?
    Antonia Jendrišáková Mzdy účtujem cez ID okruh IDV tam mi ostávajú ako neuhradené. Platby účtujem výplata mzdy banka, pokladnica. Neuhradené, uhradené ID Ti neprenesie do ďalšieho roka. Platby kartou METRO účtujem v DF. Jednoduchšie sa mi zadávajú ku nim úhrady, máme ich dosť veľa. Platby kartou cez IDX účtujem len doklady z registračnej pokladnice dodávateľa, ku ktorým nemám fa. ZI máš zaúčtované úhrady 211, 221/353 splatené sumy ? Pri úhrade PK si skontroluj zaúčtovanie či máš správne, napr. IDX 501/231AÚ ku nemu úhrada 231AÚ/221.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.