Zavrieť

Porady

Aké slúchadlá do uší?

Zdravím,už dlhšiu dobu pozerám po slúchadlách do uší tzv.štuple,doteraz som mal len také lacné max do 10€,chcel by som už niečo kvalitnejšieho,cena max 40€,farba čierna,stačí bez mikrofónu,odolný kábel-najlepšie ak by bol rovnako dlhý,nemám moc dobré skúsenosti s káblom poza krk,hudba rock/metal,potrpím si na kvalitu a je mi jasné,že za 40 nemôžem čakať audiofilskú kvalitu. Zatiaľ čo som tak pozeral pozdávajú sa mi: SoundMAGIC ES19S,Sennheiser CX 300-II Precision,Sennheiser CX1,ale nechám si poradiť.Díky moc vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    Sluchadla do usi (spojene tenkou tyckou) som mal od SONY a mozem len odporucat, ale ak ti nejde az tak o to, aby boli do usi, ale aby bol co najkvalitnejsi zvuk, tak vacsinou si ludia chvalia Koss portapro.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    poodleman vieš napísať aj konkrétny model? ide mi o to aby boli do uší,lebo sú malé,praktické a utlmia veľa hluku. Áno viem,že porty chváli veľa ľudí,no mňa hlavne zaujímajú práve tie do uší.
    mahony1 Na nete teraz take od Sony v ponuke nevidim - boli to do usi ale s hlavovym rostom. Nieco take ako toto: https://www.alza.sk/philips-shq4300l...catid=18852199 alebo https://www.alza.sk/philips-shq4305w...catid=18852199

    Bez hlavoveho rostu mi to nevyhovuje.
    poodleman Ok,diky
      zbaliť
    poodleman Aké konkrétne? Diky

    Aké slúchadlá do uší?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.