Zavrieť

Porady

Kamenný koberec

Objednaná firma urobila kamenný koberec na ktorom sa objavili po roku hrdzave škvrny a celý sa odul a praská...čo s tým, kde sa obrátiť?
Naposledy upravil Eva Zápachová-Ševčíková : 01.04.16 at 07:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    treba sa obrátiť na toho, kto vám to spravil.... buď vám dokáže, že je to vaša vina, alebo to bude musieť opraviť na vlastné náklady ..... reklamáciu by som zaslala písomne, doporučene, aby som mala o tom doklad

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Nuž praskajúca fúgovačka na obladačkách tiež nemusí byť problém murára, ktorý obkladal. Dokonca ani toho, kto robil podklad pod obkladačky.
    ...firma t.j. dvaja ľudia...stretám sa s tým často, že potenciálny zákazník čaká pri návšetve u mňa viacpodlažnú administratívnu budovu, výrobnú dielňu ako nadnárodná spoločnnosť, uvítací ceremoniál, snáď aj švédske stoly non stop k dispozícii, ale to by musel niekto zaplatiť, ten niekto je vždy zákazník v cene a ak príde k prejednaniu ceny, tak niekedy aj zadarmo sa mu zdá byť drahé....len toľko k spojeniu firma= dvaja ľudia
    Eva Zápachová-Ševčíková načisto vyčerpávajúca odpoveď...
    ja nič neočakávam od firmy-dvoch ľudí, ale prácu za ktorú som ja zaplatila nemalú sumu...a nevydržala ani pol roka...a zdula sa...
    a tiež ako som sa dozvedela neskôr, že jeden z tých dvoch ľudí, majiteľ tej firmy má VŠ odevného zamerania...a potom to tak vyzerá...
    a že ja musím celú podlahu odstrániť na svoje náklady a dať urobiť novú...to my kto zaplatí?
    marleau Ja to zaplatím.
    Aká otázka taká odpoveď. Miesto treba vidieť, to nie je len tak, odutá podlaha a čo s tým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.