Zavrieť

Porady

vzor smernice na používanie meracích prístrojov v s.r.o.

S.r.o. elektrotechnického zamerania vykonáva revízie a na tieto by mala mať vypracované pravidla, ako používať meracie prístroje a ako často sa majú podrobiť kalibrovaniu. Môžete mi niekto pomôcť, ďakujem pekne za všetky rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Kalibracia ( nie overenie ) je vykon ktorym preukazujes svoju spolahlivost a presnost merani. Ak sa nejedna o urcene meradlo a overenie (http://www.unms.sk/swift_data/source...radiel_def.pdf ) , termin rekalibracie si urcujes vo svojej prirucke kvality ktoru na poziadanie predlozis odberatelom. Ak si urcis rekalibracny termin na 5 az 10 rokov, asi tazko obhajis spolahlivost tvojich sluzieb. Zauzivana / normalna doba pre zauzivany interval je podla poziadavky tvojich odberatelov a ich odberatelov 4x rocne az 1x za 24 mesiacov.
    Lydka1 Ďakujem pekne, spolu so zákonom o metrológii som to zvládla.Ďakujem za pomoc všetkým.

    vzor smernice na používanie meracích prístrojov v s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.