Zavrieť

Porady

Ak si človek založí účet a hneď aj položí otázku je hneď označený za podvodníka? Je to normáne?

Prednedávnom som si založila účet tu na Porada.sk hneď som položila otázku do diskusie na konkrétny produkt - Rodinný lekár. Hneď som bola označená za podvodníka, asi preto, že som najprv pár dní nebola ticho a až potom sa niečo dovolila spýtať. To takto normálne funguje tu na Porada.sk?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja ked som vcera tvoj prispevok videla, tiez mi napadlo to iste, co napisal buchac.
    Ze zasa niekto potrebuje robit reklamu, nacapne tam velke logo, namiesto toho, aby sa normalne opytal. On to napisal bez skorpuli, ano, taky on uz je.
    Keby si si prestudovala Etiketu porady, zistila by si, ze sa tu reklama netoleruje, ani v otazkach, ani v odpovediach.
    Napriek tomu sa tu v pravidlenych intervaloch objavuju jedinci, vzdy zaregistrovani pod novym nickom, ktori sa snazia nejaku reklamu pretlacit kdekolvek.
    Takze na jednej strane, buchac zareagoval ostro, nemusel az tak, ale na druhej strane, aj v tomto prispevku pretlacas ten isty konkretny produkt, a tien podozrenia tu stale je ... ze sa iba snazis ponukat produkt ...... napriklad aj preto, ze ide o otazku k stranke porada, ale nezabudla si ju zaradit do kategorii Zdravie a Lekar ....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alaya1 A mna to ani nenapadlo, ze je to reklama., len preto, ze je to novy nick.A ci je niekto novy, ci stary a ci je onaky ma dodrziavat pravidla Porady.Etiketa Porady ...nehodnotím úmysly, .....
    ivka70 Ja spm vobec vek nicku neskumala .... ale ako nehodnotit umysly a vylucit reklamu?? to sa biju 2 rozne body ...
    alaya1 Tak na to by mal odpovedat admin.
    Katy a R tých tém - kde sú skryté reklamy - je tu habadej. a nielen tolerovaných, ale aj podporovaných poraďákmi. takže ozaj jednu o zdraví, by sme mohli aj zniesť, či? .. alebo stačí nereagovať - a upadne aj sama do zabudnutia ..
    Však takto jej vlastne reklamu robíme
    inak mne pred časom prišla ponuka na tú službu SMS a mailom od mojej ZP (Dôvera)
      zbaliť

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    no mňa zarazilo, že v podstate rovnaký príspevok som našla v rovnakom čase aj na inej stránke. A nakoľko viem, koľko je tam denne takýchto príspevkov, som na to oveľa citlivejšie. Hlavne, keď človek musí tieto príspevky mazať. Schéma je v podstate vždy rovnaká - jednootázkový nick položí otázku a iný jednoodpoveďový nick okamžite prispeje svojou skúsenosťou. U prefíkanejších aj chvíľu počká s odpoveďou.

    Modrý koník si na to posvietil - ono je to celé biznis - zbierajú sa kadetade odkazy na stránky, aby sa zvyšovalo hodnotenie istých stránok....
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alaya1 Dasa, ale v tomto pripade prave ten den, ked bola zadana otazka isiel ten prispevok v telke. Mozno naozaj hladala cloveka, ktory ma s tym skusenost a to mozno na viacerych strankach.
    Oliwa Na tom nie je nič divné, ak TV reportáž bola spúšťačom zadania témy... Horšie je, že niekedy aj normálne veci niekomu pripadajú nenormálne... a pomaly každý každého z niečoho podozrieva...
    Dáša_ no vieš, robím admina na jednom takom webe, kde sa s tým stýkam každý deň ... Keď každý deň mažeš 5 takýchto príspevkov, tak si na to dosť citlivá. A vieš, videla to v telke a zrovna v ten deň ju napadlo zájsť na poradu....
    alaya1 neviem, komu si to adresovala, ale odpoviem za seba. nevidim v tom nic zle, ani nenormalne, opytat sa na skusenosti niekoho aj v ten den, mozno aj na Porade. Ak tu este neprispela neznamena to, ze Poradu nemoze poznat, ako neclen. - host, tych je tu stale viac ako clenov
    Oliwa Modrý koník nem dobrý príklad... Toho má Buchač extra v zuboch...
    Dáša_ https://dennikn.sk/blog/odhalil-237-...hvalili-firmy/
    Katy a R takí sa nájdu aj tu ... ja by som povedala, že hlavne v politických témach ... ale to len tak "mimo témy"
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nie je to bežný jav tu na Porade, ale už tu máme isté "skúsenosti" s niektorými, ktorí položia otázku, na ktorú by odpoveď našiel rýchlejšie cez Google a keď ju dostane, taksa urazí, lebo odpoveď nie je podľa jeho gusta... Preto možno takéto reakcie...
    Tu máš jeden príklad - upozornenie! Sadni si, aby si sa pod stôl od rehotu nezviezla....http://www.porada.sk/t283054-chemicke-pripravky.html

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Normálni ľudia tak nereagujú, len Buchač... Nič si z toho nerob.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft ...je kapitola sama o sebe...a je to jeho štýl... nech si zvyká....
    alaya1 len on? myslim, ze nie, su aj ini.
    Oliwa V tomto prípade len on, či...? A nielen v tomto...
    alaya1 v tomto pripade je to tak. Ale v inych temach vseobecne aj ini, stale ti isti.
    misoft Tak, tak..... ale v tomto prípade to ani buchač nie je.... iný je tu strašne "výkonný" - často každú minútu (veď keď od rána trolluje na Porade....)
      zbaliť
    alaya1 funguje a dost casto, od par nickov pravidelne.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Tak si to nevšímaj.
    jednoducho sme na webe - a všelijaké reakcie sa zvyknú objaviť.
    - a vitaj
    misoft .... a nič nepýtaj.... ako sa vraví....
    Oliwa To sú tzv. nudisti...

    Ak si človek založí účet a hneď aj položí otázku je hneď označený za podvodníka? Je to normáne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.