Zavrieť

Porady

Škola v prírode

Dobrý deň, potrebovala by som radu ohľadom školy v prírode. Pracujem síce už dlho v školstve, ale školy v prírode som sa nikdy nezúčastnila, lebo v oblasti, kde som pracovala sa školy v prírode nerobili. Nový zamestnávateľ chce, aby som šla do školy v prírode ako vedúca. Keď som mu povedala, ze nemam skúsenosti a ze moje tri kolegyne už absolvovali nejednu školu v prírode a dokonca jedna už nejednu školu v prírode aj organizovala, nepopustila dal mi poverenie. Opätovne som mu povedala, ze ma skúsenejšie kolegyne. Neviem, čo nám teraz robiť. Ako sa brániť. Ďakujem za rady. Som ochotná ísť, ale nie ako šéfka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    rony Ďakujem. Posledné udalosti, ktoré sa v práci odohrali spôsobili, že rozmýšľam, ako sa vyhnúť škole v prírode, aby som nemala problémy. Je to vôbec možné? Ďakujem.

    eronika1 je offline (nepripojený) eronika1

    eronika1
    Ja by som sa toho tak nebála - všetko treba raz vyskúšať a aj Váš nový zamestnávateľ Vás chce vyskúšať. Ak sa tomu budete príliš brániť, tak uvidí, že nie ste flexibilným pracovníkom a dlho Vás držať nebude...

    Ja som si takto prešla letným táborom v špeciálnej ZŠ internátnej. Tiež som bola v novej škole, najmladšia, bez praxe a po troch mesiacoch mi hodili na krk dvojtýždňový tábor. Bola to pre mňa skvelá skúsenosť a o rok mi ho pridelili znova.

    Skúste poprosiť kolegyňu, ktorá s tým má skúsenosti, či by Vám tento prvý raz nepomohla.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.