Zavrieť

Porady

Psychiatrická klinika na východnom Slovensku s kvalitnými službami?

Už pár rokov trpím ťažkou depresiou depresiou a Anxionarnou poruchou, posledné mesiace nabrala na intenzite. Nakoľko bývam na východnom Slovensku, hľadám kliniku, ktorá poskytuje kvalitné služby. Hľadal som recenzie, názory ľudí na internete a s niekoľkými ľuďmi s podobnými problemámi som diskutoval. Ani môj psychiater mi nevedel poradiť. Nemá niekto skúsenosti s klinikou, kde sa človeku venujú? Nielen lieky a lôžko, ale napr. terapie, psycholog a pod. a kde majú aj profesionálny prístup? Ďakujem pekne
Naposledy upravil flamyer : 14.04.16 at 09:02
10 komentárov     zbaliť
alaya1 upresni otazku, depresia je siroky pojem, specifikuj Dg, mas odporucanie od svojho ambulantneho psychiatra na hospitalizaciu, si po psychologickych ambulantnych terapiach?
flamyer Ťažka depresia, to mam v papieroch a podozrenie na Anxionarnu poruchu. Mam odporučanie a som po psychologickych testoch ( nie su jasne... ), aj po terapiach ( momentalne 2 roky a 3 mesiace ) a citim sa horšie. Ale je pravda, ze prežívam dosť veľke sklamanie a neskutočný stres, nejake 2 roky. Dakujem za odpoved
buchač Anxionarna porucha ?

Taká neexistuje.....
alaya1 nebudem davat reklamy, napisem ti moj nazor do sukromnej spravy.
buchač alaya1 (Dnes 10:14) nebudem davat reklamy, napisem ti moj nazor do sukromnej spravy.
=============================
Nemá sa náhodou radiť verejne ?????
Čiže ide o reklamu na vlastnú ordináciu ???
flamyer Ale urcite by som potreboval hospitalizaciu, byt na nejaku dobu mimo..., odpocinut si a nadychnut sa, ale zas bol som skusit v PO, tak pacient tam je "predmet". Zas nechcem ležať na lôžku a kazdych par dni menit lieky. Zial ja uz nezvladam pracu, lebo nedokazem vstat, nedokazem v noci spat, suicidivne myslienky....
alaya1 chces poziadat o ID?
flamyer Urcite budem vdacny za sukromnu spravu!
flamyer Ano
alaya1 na priznanie ID nestaci jedna hostitalizacia, je tam nutna dlhodoba psychiatricka liecba, moze byt aj ambulantna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Prekvapuješ ma vyjadrením, že psychiater ti nevie poradiť. To pokladám za neochotu a nechuť voči pacientovi.
    Informuj sa u svojho psychiatra na možnosť odporučenia na psychiatrické liečenie. Ak odmietne, tak ho vymeň, lebo pre teba bude taký lekár k ničomu.
    Pre svoju diagnózu-depresia máš na takéto liečenie nárok. Liečenie trvá najmenej 6 týždňov, spočíva v medikamentóznej liečbe s možnosťou prejsť na iné antidepresívum pod lekárskym dohľadom dávkovania, aby sa ti dávkovanie "ušilo priamo na telo". K dispozícii psychológ, pracovná a záujmová terapia, skupinová liečba, kognitívne behaviorálna terapia, vychádzky podľa možnosti na diagnózu mimo areálu liečebne, denné vychádzky v priľahlom parku....K tomu ústretový, príjemný personál a samozrejme kvalitný ošetrujúci lekári.
    Liečenie je hradené ZP.
    Liečebňa sa nachádza v Záluží, okres Nitra. V odborných psychiatrických kruhoch je hodnotená ako jedna z najlepších na Slovensku.

    Na ID v dnešnej dobe už nie je nevyhnutná ani jedna hospitalizácia. Všetko spočíva na stanovení Dg, doterajší priebeh liečby, vyjadrenie a odporučenie tvojho ošetrujúceho lekára. Odsúhlasenie, alebo zamietnutie návrhu na ID je potom iba na posudkovom lekárovi.
    korela Už iba preto, že liečebňu ovplyvnil MUDr. Teodor Rosinský.
    Pre zadávateľa, napísal niekoľko kníh, mnohé už nie sú v predaji, možno by bolo vhodné si ich pozrieť.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač
    flamyer Poprosil by som ťa, ak nemieniš reagovať seriozne, tak prestaň s komentarmi, ďakujem
    flamyer Prešov je najhoršia klinika na Východe. Prepac, ale ozaj, co sa týka Presova, je to katastrofa, nieco priserne. Zazil som to par dni, rozpraval som sa s minimalne 20 ludmi co tam boli, pacienti su ako zvierata, hygiena skoro vobec a pod. A to mi potvrdili aj z personalu, asi tak , smutne :/
    buchač flamyer (Dnes 10:01) Prešov je najhoršia klinika na Východe
    -----------------------------
    flamyer (Dnes 10:09) Poprosil by som ťa, ak nemieniš reagovať seriozne, tak prestaň s komentarmi, ďakujem
    ====================
    Reaguješ na mňa ?
    Konštatuješ alebo sa pýtaš ?

    Ale myslím si, že smajlíky veľa napovedajú.
    Síce nepoznám danú nemocnicu, no na základe určitých a nezvratných indícií, faktov a argumentov je táto nemocnica teda fest o ničom.
    alaya1 V Presove je standartna psychiatricka starostlivost.
    buchač alaya1 (Dnes 10:15) V Presove je standartna psychiatricka starostlivost.
    =======================
    Jak oči !
    To povídej holubúúúúm...

    http://www.noviny.sk/c/slovensko/zdr...oria-o-natlaku
    --------------------------------
    Prešovská nemocnica bola vždy na trt...roky rokúce nazad.
    ....ozaj, čo je to štandart ???
    korela To je dobrá otázka, štandard, raz som prešla cez odd. v jednej nemocnici za lekárom, zhrozila som sa, na konci 20. st., bez slov. Bez zelene, uzavreté odd., tmavý interiér ...
    alaya1 Korela, tema je pomaly rok stara, iste uz svoj problem vyriesil.
    afrikánka To ma teda pobavilo, že rok stará téma, vôbec som si to nevšimla.....nevadí, možno sa niekomu inému budú odpovede hodiť aj dnes.
    korela S veľkou pravdepodobnosťou asi áno. Google má veľké srdce. :-)
      zbaliť

    Psychiatrická klinika na východnom Slovensku s kvalitnými službami?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.