Zavrieť

Porady

Pod lampou . . .

Vynikajúca relácia na STV 2, v ktorej sa naživo debatuje na rôzne témy za účasti výborných hostí do neskorej noci. A môžete posielať svoje otázky mejlom.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ako jedna z mála vlastných relácií nie je v archíve STV.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Pridám sa - je to super relácia, dokonca bola kampaň po jednej debate ju napádali, tak som sa pripojila k nadšencom a hlasovala nech ju preboha nezrušia !!! - páči sa mi že si tam hovoria názory a nevadia sa
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

sway
Pridám sa - je to super relácia, dokonca bola kampaň po jednej debate ju napádali, tak som sa pripojila k nadšencom a hlasovala nech ju preboha nezrušia !!! - páči sa mi že si tam hovoria názory a nevadia sa
Pozerala som tie rozhovory aj včera. Bolo to dobré, pretože veľa múdrych ľudí pokope len tak niekde nenájdeš. Hoci názory rôznorodé, ale inteligentné a poučné.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tá relácia nemá chybu...
akorát zase STV zaspala dobu...a nevytvorila k nej archív
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Hlinkovx
tá relácia nemá chybu...
akorát zase STV zaspala dobu...a nevytvorila k nej archív
myslim, ze nezaspala... viackrat sa o tom bavili, - ale neviem co v tom je

pocula som akoze "zdovodnenie" ze tie relacie su vraj velmi dlhe, takze je to vraj technicky problem - ale, ked jojka a markiza moze mat aj spravy porozdelovane na kusky, tak mne sa to ako relevantny dovod nezda...
fakt neviem preco ten archiv nie je na nete, aj v on-line debate, ktora k tejto relaciii patri sa viackrat ludia archivu dozadovali, alebo aj ti, ktori su v zahranici a nemozu pozerat na zivo...
a nic tak neviem, co to znamena
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
vedela by som pochopiť..že pod lampou je dlhá relácia...
ale keď vedia napríklad do archívu vhodiť poslednú rozlúčku s letcami, ktorá má cez jednu hodinu...nevidím dôvod, preto by nemohli pod lampou urobiť tým istým spôsobom ...jednoducho..zase ich národ musí zbombardovať sťažnosťami a prosbami...a možno po roku zistia..že by to aj mohlo ísť

ale .....
napr. na testmagazín...ktorý je fakt kratučký ...tiež tvrdili..že to nejde a tak...a nakoniec sa im ho predsa len podarilo do archívu zaradiť

takže všetko je to iba o ich prístupe k nám koncesionárom
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Keby aspoň reprízu dali vo vhodnom čase, ale ide ešte neskôr ako originál.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

kukučka
Keby aspoň reprízu dali vo vhodnom čase, ale ide ešte neskôr ako originál.
To záleží od uhla pohľadu. Je to neskoro v noci , alebo skoro ráno? Keď si trochu privstaneš.......
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Dnešná téma: Pohoda, klídek, tabáček

Hostia:
Kwan, ázijská kuchyňa
Lubo Čikič, balkánska kuchyňa
Fedor Malík, priateľ dobrého vína
Naser Humoly, zmrzlinár
Ben Pascoe, priateľ dobrej kávy
Juraj Kubiš, gurmán
Karol, shaker letných nápojov

Dnes večer samé dobroty
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Neostáva iné, len nachystať na večer dobré vínko, pán Malík vie o ňom nádherne rozprávať
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

hmm... ano, ale okrem toho - mne to pripada ako zaverecna recepcia a velmi dufam, ze sa mylim ...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No mňa večer včerajšia téma pod lampou normálne vyprovokovala...vstať a ísť do chladničky ....to sa nedalo inak zareagovať.Myslím , že som nebola sama, pretože im tam chodili takéto e-mailové správy, že ako provokujú národ.Inak relácia bola super.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Tá včerajšia relácia nemala chybu pozerala som ju skoro celú / veď to dnes aj na mne vidieť / a ešte teraz mám chuť na tú zmrzlinu.
0 0
platro platro

platro je offline (nepripojený) platro

Na www.stv.sk je zvukový archív relácie Pod lampou. Žiaľ sú tam doteraz len dve relácie, ale snáď sa to časom zlepší. Ináč je to pre mňa jediná relácia, ktorú sa oplatí sledovať. Človek po jej skončení nemá taký blbý pocit ako napr. po Site. Bývajú tam celkom fajn hostia a človek získa aspoň na chvíľu pocit, že to tu na Slovensku za niečo stojí.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Zita5
No mňa večer včerajšia téma pod lampou normálne vyprovokovala...vstať a ísť do chladničky ....to sa nedalo inak zareagovať.Myslím , že som nebola sama, pretože im tam chodili takéto e-mailové správy, že ako provokujú národ.Inak relácia bola super.
A ja som mohla len slintať pred televízorom - celý týždeň diétujem, lebo mám "tráviace potiaže"
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Vie niekto kde pracujú ten čiernohorský kuchár a zmrzlinár?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nemôžu to povedať, ale matne sa mi marí, že naznačovali nejaké hlavné námestie v Bratislave.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

bepo
Vie niekto kde pracujú ten čiernohorský kuchár a zmrzlinár?
Skús im napísať mail, možno ti odpovedia.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

kukučka
Nemôžu to povedať, ale matne sa mi marí, že naznačovali nejaké hlavné námestie v Bratislave.
To aj ja viem že niekde v Bratislave ale pri toľkých bratislavčanoch na Porade by ich mohol niekto poznať
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
bepo
To aj ja viem že niekde v Bratislave ale pri toľkých bratislavčanoch na Porade by ich mohol niekto poznať
Veru Peťo máš pravdu, ale mňa prekvapuje, že Ty ako vodca BA poraďáckej
skupiny ich ešte nepoznáš. :p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať