Zavrieť

Porady

Prečo ju majú radi a mňa nie?

Ahojte, mám 12 rokov a chodím do 6 triedy v zš. Mám spolužiačku ktorú má každý v triede rád pritom je vulgárna, má na tvári plno vyrážok, má strašné obočie, chodí oblečená v starých alebo nevkusných veciach ale dokáže byť aj milá a priateľská. Nechcem tvrdiť že ja som dokonalá to nie ale ja sa o seba starám, učím sa,nenadávam a snažím sa byť ku každému priateľská a aj tak mám v triede iba jednu kamarátku. Poradíte mi prosím čo mám robiť aby mali radi aj mňa nie len ju? Ďakujem
8 komentárov     zbaliť
buchač Koľko je vás v triede ?
Čo sú Tvoji rodičia ? Kde sú zamestnaní ?
Ako sa o seba staráš ? Ako chodíš oblečená ?
sasa552 V triede nás je 18, informácie o mojich rodičoch nebudem poskytovať, starám sa o seba tak že sa snažím nemať vyrážky a zarastené obočie, ešte sa nemaľujem pretože mi to nedovolia rodičia a nikto v triede sa ešte nemaľuje.
buchač Dobre, beriem tých rodičov...ale dosť by to ozrejmilo situáciu.

Neodpovedala si ale na všetky otázky...a pokračujem.

Dáš aspoň mesto, okres ?
Prečo Ťa nemajú radi ?
sasa552 Prosím ťa načo ti je mesto a okres?
A to prečo ma nemajú radi neviem
buchač Na čo ???

Moje otázky majú VŽDY určitý význam a smerujú k určitým záverom.

Ale nechaj tak...ja Ti určite medové fúzy popod nos ťahať veru nebudem.
sasa552 Tak chcem vedieť aký význam má otázka v akom meste a okrese bývam?
buchač Chcieť môžeš...
sasa552 Nepotrebujem tvoju radu mne stačia tie 4 rady čo tu mám a ktoré si veľmi vážim už mi ďalej nepíš nepotrebujem odpovedať na tvoje otázky ktoré a tak nemajú význam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Saši správaj sa ako doteraz......veď píšeš, že máš v triede jednu kamarátku. Určite je to dobrá "baba" a rozumiete si. Nie je podstatné mať veľa priateliek i za tú cenu, že tvoja spolužiačka je vulgárna. Tie ostatné veci nerieš, možno na drahé veci na oblečenie jej rodičia nemajú. Tí tvoji rovesníci ju "žerú", ale nebude to dlho trvať, možno sa im znepáči jej vulgárnosť. Keď budeš mať 14-násť, budeš rada, že si zostala sama sebou. Hore hlavu!
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sasa552 Ďakujem, si veľmi zlatá. Fakt si mi pomohla.
    sasa552 Ahoj, stala sa čudná vec je u nás v triede jedna nová baba a moja jediná kamarátka sa s ňou začala baviť a na mňa kašle. Hovorí mi že sa s ňou baví iba preto že je nová. Dnes ma moja kamoška ignorovala a ako naschvál sa so mnou začala baviť
    moja spolužiačka ( tá ktorú majú všetci radi iba ja nie) poradíš mi prosím čo mám robiť? Mám pocit že sa mi zrútil celý svet.
    misoft No vidíš - a už sa začína obrat. Takže svet sa nezrúti. Mimochodom - v tvojom veku - začína nastupovať puberta (a tá potvora vie s mladým človekom teda riadne plieskať o stenu ) - takže sa menia priority a záujmy ako aprílové počasie.
    A uvidíš - o týždeň tá "baba", čo sa teraz s tebou baví, ťa poznať nebude a tá, čo teraz na teba "kašle", bude okolo teba obletovať ako mucha okolo h**** . A takto to pôjde dokola. Takže - kašli na pocity a vegetuj normálne ako doteraz.
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Máš len 12 rokov - tak buď sama sebou.
    Na to, aby si mala kamarátky, nie je potrebné, čo máš na sebe a ako vyzeráš, ale to čo máš v SEBE a ako sa správaš k druhým. Nie "obal", ale "obsah" je dôležitý!
    sasa552 Ďakujem za pomoc.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ja by som tipol ze prave preto, ze sa ucis. Ostatni akosi tusia, ze z toho budes nieco neskor v zivote mat. Aj oni by sa ucili, ale sa im nechce. Lenze tiez tusia, ze sa budu potom tazko pretlkat zivotom bez vzdelania, takze to ich znervoznuje. Postupne ta zivot bude ucit, co je to zavist. Mna tiez nema kazdy rad, ale aby som bol uprimny, som rad, ze nie kazdy sa so mnou chce kamaratit :-)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sasa552 Ďakujem, ti veľmi pekne.
    misomiso Vidite, taka mlada dama a nie je jej zatazko kazdemu pekne podakovat. To uz sa to medzi dospelymi davno nenosi.
    sasa552 : - )
      zbaliť

    stefaneli1 je offline (nepripojený) stefaneli1

    stefaneli1
    vies ono sa hovori stado vede vul.vulgarnost je pre dnesnu mladez typicka.mozno tvoja spoluziacka je vo vnutry chudera tak sa snazi kompenzovat svoju vnutornu slabost nadavkami.bud s tvojou kamoskou aj nadalej vsak niekedy je menej viac a viem o com rozpravam takze hlavu hore ved zivot mas pred sebou
    sasa552 Ďakujem za radu.
    kopretinka 18.04.16 19:58 odstránil(a) z Porady

    Prečo ju majú radi a mňa nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.