Zavrieť

Porady

Bločky z Erp z iného mesiaca

Ahojte, som mesačný platiteľ DPH a časť bločkov z ERP z januára 2016 som našla v marci. Ako to správne zaúčtujte? Ak mi niekto poradí aj v Omege. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Katka41 chcem to dať do marcovej DPH a zaúčtovať s marcovým dátumom v Omege.
    Dátum vyhotovenia pokladničného dokladu dám dátum predloženia - 16.3.2016 aj keď bol doklad vyhotovený 5.1.2016? Lebo inak mi v Omege nezmení účtovné obdobie na marec. Bude to takto správne?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    áno, klasicky, ale aby nebolo treba dávať dodatočné za január, treba zaúčtovať tak, aby OMEGA zaradila tieto bločky do marca. Zadávateľka chce poradiť v Omege - nepoznám. Predpokladám, že bude účtovať bločky do pokladnice s marcovým dátumom, v takom prípade pôjdu do marcovej DPH
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Katka41 áno chcem to dať do marcovej DPH a zaúčtovať s marcovým dátumom v Omege
    Tweety zaúčtoješ rovnako ako by si účtovala v januári len dátumy dáš marcové
    Katka41 ďakujem
      zbaliť

    Bločky z Erp z iného mesiaca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.