Zavrieť

Porady

Garáž ako prevádzka

Dobrý deň, mám jednoduchú otázku, je možné prevádzovať pohostinstvo(krčmu) v garáži? Jednalo by sa o 2 garáže spojené prebúraním steny. Garáž sa nachádza v rádovej stavbe. Ďakujem za odpoveď
9 komentárov     zbaliť
ivka70 A mas tam vobec vyriesene socialne zariadenia?
Aj ked myslienka, ze ti v radovej zastavbe niekto povoli krcmu je dost odvazna.
Alebo ide o rádovu zastavbu nejakeho rádu ?
buchač ivka70 (Dnes 16:24) A mas tam vobec vyriesene socialne zariadenia?
=====================
Určite má...

Opilci mu budú onéééé (oštievať) hajzel v baráku v radovej zástavbe...
Alebo je dosť možné, že sa jedná o radovú zástavbu garáží...a to je potom už úplne jedno, kde sa kto priprie...
Viktor1042 Nie samozrejme. vela otazok nemam este vyriesenych Spravil by sa odpad popripade by som niekde mimo posadil nejaku novu kadibudku. Len ma zaujima cito je vobec realizovatelne a este by ma zaujimalo ci sa da zvnutra garaze prevrtat von a zapojit piecku na vykurovanie miestnosti. Garaz je moja,nie prenajata. Dakujem
Viktor1042 A ano nachadza sa v radovej stavbe ako napr. tato garaz - http://t3.aimg.sk/inzercie/ne_orig_2...w&e=2145916800
ivka70 Zabudni, idealista .... to s kadibudkou nevyriesis, musis mat riadne vodu na prevadzke na umyvanie, splachovacie WC atd. A toto este v prenajatom priestore garaze?? Uz len na hygiene ti to neprejde, nehovoriac o zmene ucelu stavby.
Viktor1042 Nie, ved vravim ze je moja OK
buchač ivka70 (Dnes 16:36) .. nehovoriac o zmene ucelu stavby.
--------------------------------
Viktor1042 (Dnes 16:41) Nie, ved vravim ze je moja OK
=====================

Máš jedno,či Tvoja, alebo prenajatá.
Na obe prípady sa vzťahuje zmena účelu stavby...NA OBE PRÍPADY...
---------------------------------

....a teraz sa rehoc.......
....ja sa rehocem už dávno s tak stupídneho nápadu.

--------------------------------
Susedia by sa Ti takto rehotali do ksichtu, keby si ich prišiel požiadať o povolenie na zriadenie krčmy.

Ja napríklad nie, ja by som sa veru nesmial.
Ja by som Ťa poslal do tak teplého péčka, že by si nestíhal ani bráničku za sebou zavrieť.
Viktor1042 joj moj chod si cechrat chochol niekam inam. cely cas sa bavime len v teoretickej rovine, to ze ma nieco napadlo a ze som sa spytal ci to je vobec mozne berem ako za beznu vec, preco ludia na taketo fora chodia, tvoje primitivne komentare si nechaj, takych ako ty ignorujem
buchač Viktor1042 (Dnes 17:12) joj moj chod si cechrat chochol niekam inam. cely cas sa bavime len v teoretickej rovine, to ze ma nieco napadlo a ze som sa spytal ci to je vobec mozne berem ako za beznu vec, preco ludia na taketo fora chodia, tvoje primitivne komentare si nechaj, takych ako ty ignorujem
==================
Môj Ty pekný (ale oný)...
Do teoretickej roviny spadá aj to povolenie od susedov.

Radšej ale menej pi a viac teoretizuj, lebo mám dojem, že ešte si ani krčmu neotvoril, ale za to už nejakú fľašku aj hej...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Jednoduchá odpoveď: Nie je možné prevádzovať pohostinstvo(krčmu) v garáži. Choď na RÚVZ, kde ti vysvetlia členenie priestorov pohostinského zariadenia.

    jakubzemko je offline (nepripojený) jakubzemko

    jakubzemko
    Osobne poznam cloveka, ktory prevadzkuje potraviny v garazi. Ak teda splnite vsetky hygienicke poziadavky vratane wc pre zakaznikov, zvlast muzi a zvlast zeny, privod vody, odpad tak preco nie aj krcmu? Otazka je aka je garaz velka a ci tam ludia budu chodit. A samozrejme ratajte s velkou neochotou slovenskych uradnikov.
    Viktor1042 Ano, je tam vela nedostatkov, ale nemyslim si ze by sa to vyslovene nedalo. Smiem sa vas spytat, privod vody musi byt napojeny na potrubie, alebo by teoreticky stacilo aj zriadit velku 150-200l nadobu urcenu na vodu. Samozrejme s tym, ze voda by sa tam priebezne doplnovala. Mam to tak totizto vyriesene na chate a nie je s tym problem. Odpad by sa musel vyriesit ale nieje to tiez neriesitelne. Garaz by po burani steny bola velka 50m²
    jakubzemko Určite by nestačila žiadna nádrž, To by u hygieny oficiálne neprešlo.Treba byť pripojený na vodu.

    Garáž ako prevádzka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.