Zavrieť

Porady

Porucha vysavaca

Dobry den chcel by soim sa opytat kupili sme vysavac zelmer aquavelt a po 5 mesiacoch sa pokazil,reklamaciu nam neuznali ze poskodenie bolo sposobene zatrecenym motora tekutinou.Vedel by mi niekto pomoct ako je to mozne a ci to je vobec mozne aby to bola nasi chyba a nie chyba vyrobku.Za odpoved vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pri reklamacii 12 mes. od kupy vam mozu zamietnut reklamaciu iba na zaklade odborneho posudku. Ak vam take nieco neposkytli k nahliadnutiu,reklamujte znovu. Zavada, ktora sa vyskytne do 6. mes.od kupy sa da povazovat za vyrobny vadu - ak teda znalec nepreukaze,ze ja jedna o mechanicke poskodenie
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    macko6020 Dali mi iba opravny list fakturu kde bolo perom napisane ze to bolo zamietnute koly zateceniu motora.Takze mozem ist do servisu a ziadat nejake vysvetlenie alebo nejaky protokol?
    arizona Nie do servisu,ale do predajne,kde si kupil vysavac! Nastuduj si aj tu nieco blizsie http://www.pravaspotrebitela.sk/inde...hures&itemid=9
    misoft A doplním.... v tom obchode, kde si ho kúpil - upozorni ich na Zákon o ochrane spotrebiteľa. Ty nie si v právnom vzťahu so servisom, ale s obchodom. Takže zamietnutie reklamácie i v tomto prípade sa považuje za nedodržanie zákona. Oznám postup SOI - dôvod uveď - nedodržanie reklamácie (zamietnutie) v rozpore so zákonom 250/2007. http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-250 §18 od.6.
    To isté uveď i v obchode (s dovetkom - Riešiť to bude SOI!)
      zbaliť
    Mariana B. 25.04.16 08:57 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.