Zavrieť

Porady

piecka a elektrina do garaze

mám otázku, je možné v radovej garáži umiestniť piecku na drevo? ďalšia otázka je kam mám ísť ak chcem do garáže zaviesť prípoku na elektrinu (rozvodna skrina je hned vedla) a kolko by to asi zhruba stalo.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 To akoze na tu krcmu?
http://www.porada.sk/t283822-garaz-a...ml#post2852870
buchač Ivka no niééééé...
To akože na hovno...

Ja viem...Porada je na poradenie sa...o tom - potom...ALE tu to hraničí s nekonečnou blbosťou.

Samá rada ohľadom garáže, z ktorej chce Viktor silou - mocou urobiť krčmu...nehľadiac na všetky okolnosti a aj okolitých.
ivka70 Preto som to prihodila, aby aj ti, co nevedia, zistili, wo co gou
arizona aha! to som netusila, ze chce podnikat a kurit v garazi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    je možné v radovej garáži umiestniť piecku na drevo?

    Je to tvoja garaz? Mas tam komin? Atd...Malo info si napisal, dopln...


    ďalšia otázka je kam mám ísť ak chcem do garáže zaviesť prípoku na elektrinu (rozvodna skrina je hned vedla) a kolko by to asi zhruba stalo.

    Chod do krcmy a popytaj sa na nejakeho sikovneho elektrikara. Ak budes mat stastie a stamgasti ti doporucia,urobi ti to za flasku .-)
    Viktor1042 Ano, garaz je moja. Komin by sa samozrejme spravil keby bola piecka, to by nebol problem.. s tou elektrinou to myslim nebude take lahke, samozrejme ze pripojku by mi niekto spravil, ale skor ma zaujima to, kde to ist ohlasit oficialne.. pokial viem aj za to sa nieco plati, aby som mohol normalne mesacne platit..
    misoft Vzhľadom k tomu, že máš takéto praštené nápady - i tak ti napíšem: Urobiť môžeš - všetko. Len KTO ti to schváli? Kto ti s tým bude súhlasiť?
    A) Elektrinu si tam zaviesť môžeš, ale budeš musieť mať revíznu správu od energetikov.
    B) Piecku - môžeš, ale vybudovať komín? Čo na to stavebný úrad? Veď sa tým zmení charakter stavby. Čo na to požiarna ochrana? Čo na to životné prostredie? Čo na to hygiena?
    A čo na to všetci susedia? Tí teda nebudú od radosti skákať, keď vedľa svojich garáží (pretože píšeš radové garáže) budú mať nejakú krčmu, plnú "štamgastov", ktorí ochcávať ich garáže budú.

    Zober si kilové kladivo a riadne sa drbni do lebene, aby ti tie tvoje nápady odtiaľ vypadli.

    piecka a elektrina do garaze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.