Zavrieť

Porady

Nárok na stravné lístky, ak čas pobytu u lekára je dlhší ako odpracovaná pracovná doba?

A čo v prípade, že zamestnanec odrobil 2:46 hodin na pracovisku, potom šiel k lekárovi kde bol 5:14 hodin a nasledne mal home office 1:30 hodiny? Má narok na stravný listok? Mame 8,5 hodinovu pracovnu dobu, vrátane obeda. Prosím Vás ako je to v tomto prípade?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Kedze z 8 hodin neodpracoval 5:14 a odpracoval 2:46, narok na stravny listok nema (neodpracoval v riadnej zmene viac ak o4 hodiny)
    Za nadcas 1:30, ktory v ten den odpracoval doma, mu stravny listok neprinalezi a ani sa nadcas nespocitava s riadnou zmenou.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    macul Ivka prosim vas a ak rano odrobi 4:00 hodiny a potom ma lekára 4 hodiny, vzniká mu nárok na stravný listok? Alebo...odpracuje 4:05 hodiny a potom ide k lekárovi 4 hodiny, ako je to v tomto pripade? Nie je mi to dost jasne, nakolko mame 8,5 hodinovy pracovny cas vratane obedov. Lebo ak by si napriklad v mesiaci zamestnanec vybral dva dni 4-hodin. lekára, je to v podstate ako celodenka, ale ak odpracuje 4:01 hodiny hned mu to da narok na SL a vlastne za oba dni dostane listok, podobne je to aj s dovolenkou. Trosku ma metie aj ta prestavka, nakolko ma na nu zamestnanec narok, moze napriklad odrobit 4 hodiny, potom ist na obed a uz sa nevratit, s tym, ze ma narok na stravny listok?
    ivka70 Ak rano odpracuje 4 hodiny, je to malo, ak odpracuje 4:05, lekara mu zaplatite 3:55, narok na stravny listok mu vznikne.
    Tym ma pokrytych 8 hodin, polhodinovu prestavku nepratite an ilekarom ani odpracovane.

    Pri narok una stravny listok nikdy nespoocitavas viacere hodiny navstevy lekara dokopy, musis posudzovat kazdy den zvlast.
    A posudzujes maximalne do konca prac. doby, teda nemoze odpracovat 5 hodin a potom dalsich 5 mat zaplatenych navstevu lekara, len max. 3, aj keby od lekara odchadzal po 7 hodinach v tomto pripade.

    Moze odist z prace po 4:01 hodinach a naro kna listok mu vznikne, prestavk unepocitaj, len lekara max. 3:59 (aby to bolo dokopy 8 hodin)
    macul Takze ak bude hned od rana u lekara 4 hodiny a potom odpracuje 5 hodin nárok na SL ma. Ale ak bude situacia, ze bude u lekára 4 hodiny a potom v praci 4:30 hodiny vratane obednej presavky ma ci nema narok?
    ivka70 Ak mu zaplatite lekara 4 hodiny, tak odpracuje len 4 hodiny, prestavku neratas, narok teda nema.
      zbaliť

    Nárok na stravné lístky, ak čas pobytu u lekára je dlhší ako odpracovaná pracovná doba?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.