Zavrieť

Porady

MRP a zasielanie vystavených faktúr e-mailom

Čo je podmienkou, aby som vedela zasielať vystavené faktúry e-mailom. Účtujem aj v JU aj v PU a chcela by som VF zasielať e-mailom a nie ich vytlačiť. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    nastavíš sa na faktúru, ktorú chceš odoslať.. klik na výstupy.. klik na okno email.. otvorí sa okno s Vydaná faktúra-doplňujúci text, vyplníš čo potrebuješ, OK.. otvorí sa okno Email-text, napíšeš mailovú adresu kam to chceš poslať, OK.. otvorí sa okno mailovej pošty, ktorú používaš, a odošleš.. faktúra bude v prílohe ako .pdf, predmet je číslo faktúry..
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sonahelenamaria áno, postup funguje, až kým vpíšem mailovú adresu, odošlem a nič, preto nie som si istá, či cez MRP je nastavenie správne, alebo či si nemám niečo stiahnuť, alebo neviem??? Skúšam ďalej a ďakujem pekne za rýchlu odpoveď
    Žabinka prv než som ti odpovedala, som to vyskúšala, lebo doteraz som to nevyužila.. a mne to funguje presne ako som napísala.. poslala som si sama sebe faktúru.. mailovú poštu používam windows live mail.. a nič som si nenastavovala.. takže možno bude treba kontaktovať mrp..
    Dav Prednastavený je MS Outlook, ak to nefunguje, treba zmeniť poštového klienta alebo cestu v programe
    sonahelenamaria ďakujem
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    1. pozriem do napovedy k programu
    2. telefonat na hotlinku
    3. ak sa mi nechce ani jedni z vyssie uvefenych, alebo priame asielamie emailom nie je mozne, tak si dam "vytlacit" do pdf a ten odoslem emailom

    MRP a zasielanie vystavených faktúr e-mailom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.