Zavrieť

Porady

MRP-WIN-PU-účtovanie zákazky

Príjemný deň Vám prajem prosím o radu. Potrebujem vysledovať všetky náklady ( materiál, služby, mzdy,... ) na zákazku. Ako to urobiť a účtovať čo najjednoduchšie v MRP? Ďakujem za každý názor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Dajú sa robiť zákazky, všimni si, že čokoľvek zapisuješ, či do denníka, alebo do faktúr je ikona zákazka. A to treba vyplniť.

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Ahoj Lenka tie ikonky som si všimla robíš to? ale ako dalej účtovať bežne na doteraz používané analytické účty a program mi sám ukladá tie náklady do tej zákazky alebo ako to prebieha? Vdaka.

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Ahojte to nikto nevyužíva zákazky v MRP? Ozvite sa prosím. Pekný letný den prajem.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Nuž jedine Ti zostáva vyskúšať, analytiku by som ja osobne si ponechala, tak ako ju mám.

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Pekný den Vám prajem. Začala som účtovať náklady na zákazku ktorú potrebujem vysledovať a teraz mi pri účtovaní banky v module bankové výpisy vždy pridáva zákazku aj na tie účt.prípady kde zákazku nechcem mať.Ako sa zbaviť tej zákazky vždy to musím ručne mazať. Poradíte mi?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Vyzerá podľa toho čo píšeš, že zákazku berie automaticky, ak sa dá ručne vymaž.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    JE síce pravda, že zákazky som naposledy účtoval v MRP DOS (vo WIN nemám momentálne takéto prípady). Tie bankové výpisy som riesil tak, že som vytvoril zakázku 999 - ako všeobecnú. Táto zakázka bola len vymyslená na to aby som nemusel vymazávať kolónku. Rýchlejšie to bolo tam naťukať 999. Svoj účel to splňal.

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Dakujem, vieš poradíť s účtovaním zákazky cez SS? Krásny den prajem všetkým.

    juzek691 je offline (nepripojený) juzek691

    juzek691
    Uctujem zakazkovu vyrobu.Mam vytvorene strediska, kde na stredisko 01 sprava davam naklady, ktore neviem v priebehu roka priradit ku konkret.zakazke.Na konci roka potrebujem urobit takzvany rozvrh sprav.rezie, aby na 01 zostal nulovy HV.Cez ake ucty to urobit? Kazdy ucet a kazdu analytiku zvlast? alebo cez nejaky jeden ucet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.