Zavrieť

Porady

Pridanie zvonenia do Iphone 6S

1. mobil nieje moj - to len pre začiatok, aby tu ludia nemali hlupe reči na čo som si ho kupoval atd...

Jedna sa o to, že zo suboru MP3 som spravil M4R v dlžke 29 sekund.
Cez Itunes cez PC nahram zložku do mobilu ale nahra sa stale len do Hudby.
Nijako ju neviem vtrepať do ZVUKY. Do hudby ju pirdam a synchronizujem ale do zvukov sa to hodiť ani preniesť proste neda.
Neviete čo s tým?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    TRULY GOOgle používat viem ale tentopostup nefunguje.
    Kliknem na pesničku všetko nastavím dam potvrdiť hotovo.
    Ale ked kliknem opätovne na tu istu pesničku tak tam nikde nieje možnosť : Vytvoriť verziu pre AAC . Proste to tam nieje
    Stiahol som si z netu konvertor na M4r subor aby som obišiel tento postup a nepomohlo ani to. DO hudby sa zvučka prida ale do ZVUKY sa pretiahnuť neda a system ju nehadže automaticky medzi zvuky
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    TRULY chyba mi položka : Vytvoriť verziu pre AAC
    arizona Pod "advanced" nemas tuto moznost?
    TRULY ahoj, nie nieje tam
      zbaliť

    CW999 je offline (nepripojený) CW999

    CW999
    1. Pripojte svoj iPhone k počítaču pomocou USB kábla. iTunes sa automaticky spustí. Ak tomu tak nie je, dvakrát kliknite na ikonu iTunes ho spustiť.

    2. Kliknite na "File" v ľavom hornom rohu iTunes, a potom kliknite na tlačidlo "Pridať súbor do knižnice". Zvoliť zvonenie z počítača. Alebo priamo pretiahnuť zvonenie do knižnice iTunes. Môžete tiež kliknúť na tóny z knižnice iTunes and drop zvonenie tu.

    3. Po zvonenie synchronizované do knižnice iTunes, kliknite na tlačidlo Tóny knižnica pod Nastavenie a vyberte synchronizovať všetky tóny alebo vybrané tóny. Potom kliknite na tlačidlo Sync pre synchronizáciu zvonenie do iPhone.

    Ako zvonenie Pridať do iPhone

    Pridanie zvonenia do Iphone 6S

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.