Zavrieť

Porady

vhodny material na opravu "stien"

Na fotke vidieť časti ktoré potrebujem opraviť, nachádza sa to medzi oknami a je to obité až ku tehlám, časti ktoré tam ostali sú dosť pevné a netreba ich obiť. čo môžem použiť ako vhodný materiál na takúto opravu. Mám Profimalt Holcim, ale neviem či je to vhodný materiál. Prípadne aký postup by som mal zvoliť ?
WP_20160520_15_52_26_Pro_LI.jpg  
WP_20160520_15_52_22_Pro_LI.jpg  
WP_20160520_15_52_14_Pro_LI.jpg  
WP_20160520_15_52_33_Pro_LI.jpg  
WP_20160520_15_52_39_Pro_LI.jpg  

1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Kľudne použi Profimalt Holcim s pieskom podľa návodu. Pred použitím by som ošpricoval poškodené miesta cementovým mliekom. Je to lepšia voľba ako klasika cement, vápno, piesok.
    vlado 33 Tie kúsky malty daj dole, darmo držia, ide o celistvosť naneseného materiálu. Tie fľaky nič nezachránia, iba skomplikujú opravu. Daj to celé dole, neboj sa.

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Neviem, či omietka nie je zvetraná vplyvom vlhkosti, ktorá na ňu pôsobí. Ak áno, bolo by najlepšie obúchať až na tehlu, už aj s ohľadom, že pôvodná omietka je na báze vápna a naviazanie pri čiastkovom aplikovaní len na opadané časti nemusí priniesť želateľný výsledok. Najprv treba zamedziť prenikaniu vody, až potom by som omietal. Materiál ktorý uvádzaš môžeš použiť.

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    ako písal vlado 33, obiť všetko, čo nedrží až do živého, doporučoval by som to pred omietaním ešte aj napenetrovať.

    vhodny material na opravu "stien"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.