Zavrieť

Porady

Preukázanie nároku na dlhšiu dovolenku

Prebrala som mzdovú evidenciu a tam som zistila, že dávali pracovníčke 5 týždnovú dovolenku, pričom som zistila, že nemá odpracovných 15.rokov.
Môže zamestnávateľ dať 5.týždňov dovolenky, ak pracovník nespĺňa podmienky podľa ZP?
Medzi tým som zistila, že dotyčna pracovala v zahraničí, ale nevie to preukázať. V ZP § 103 odst.6/ je spomínaný čas trvania PP v cudzine. ALe tiež si myslím, že by to mala preukázať. Čo vy na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SlavkaS je offline (nepripojený) SlavkaS

    SlavkaS
    1.) Podľa mna to preukázať musí, veď to je uvedené aj § 103 ods.4, ja by som to na jej mieste ešte skúsila zdokladovať napr.potvrdením z poisťovní , že si dobrovolne platila poistné počas tohto obdobia, prac.povolením v cudzine - pracovné výzum by podľa mňa stačilo a možno, že niekde majú evidencie o pridelených výzach aj archív, nech skúsi tam kde to vybavovala.
    2.) Môže sa dať zamestnancom aj dovolenka viacej ako je stanovená zákonom avšak zamestnávateľ musí mať uzatvorenú kolekt. zmluvu a v nej to priamo uvedené.
    3. ) Pokiaľ sa nepodarí zdokladovať podľa § 103 nárok na dovolenku, tak by podľa mňa mala byť neprávom vyplatená suma vrátená, ale s tým skúsenosti nemám, lebo odo mňa pokiaľ nedonesú papiere nedostanú ani korunu.
    4. ) Niektoré firmy povolia zamestnancom čerpať dovolenku skôr ako majú na ňu nárok tak možno tiež by to stálo za úvahu, keď sa to netýka dlhšieho obdobia,nejako to spárovať s týmto rokom ? je však tvorba rezervy na nevyčerpanú dovolenku na konci roka
    Naposledy upravil SlavkaS : 04.11.04 at 16:13

    koalko je offline (nepripojený) koalko

    koalko
    Díky za odpoveď ani ja som sa s niečím podobným nestretla. Ale pokiaľ ja som hľadala čo a ako sa dá. Majiteľka firmy mi volala, že ona jej už predtým vyplácala 5.týždňov dovolenky, tak čo ja chcem. Keď som jej povedala,že porušuje zákon tak len toľko, že ona je majiteľka a hotovo. Dobrééééééééé ne.

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Ak si majiteľka stojí za 5 týždňovou dovolenkou, tak vy to môžete už podchytiť len účtovne ako daňovo uznateľný nárok na dovolenku a daňovo neuznateľný nárok na dovolenku.

    H.B. je offline (nepripojený) H.B.

    H.B.
    Chcem sa opýtať, ten nárok na 5 týždňovu dovolenku je len za odpracované roky?A čo keď je nezamestnaný?Počítajú sa aj tieto roky? A ešte jedna vec. Všetky tie roky musím mať zdokladované, keď chcem dať zamestnancovi 5 týžňov dovolenku? Ja dávam automaticky (5 týž.),kto má 33 rokov a tých 15 rokov nemám vôbec zdokladované.

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Áno, mali by ste to mať zdokladované napr.zápočtom rokov od predchádzajúceho zamestnávateľa. Vydokladovať nárok na 5 týždňov dovolenky je povinnosťou a hlavne je to vv záujme zametnanca. Pokiaľ nevydokladuje zamestnanec odpracované roky tak mu môžete uznať iba dovolenku vo výške 4 týždňov.

    Nike je offline (nepripojený) Nike

    Nike
    súhlasím s accad. Ak sa nemýlim tak ZP požaduje splnenie oboch podmienok na priznanie vyššieho nároku.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Započítavá sa do odpracovaných rokov aj základná vojenská služba či vysoká škola?

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    Dada
    Započítavá sa do odpracovaných rokov aj základná vojenská služba či vysoká škola?
    Par. 103 odst. 5 Zákonníka práce:
    Nebudem prepisovať zákon ale napr.:

    Do času trvania prac. pomeru sa započítava, ak spadá do doby po 18. roku veku, čas:
    a) trvalej starostlivosti o dieťa vo veku do troch rokov
    b) výkonu služby v ozb. silách, výkonu civilnej služby alebo štátnej služby
    c) úšpešne skončeného štúdia
    d) vedeckej (umeleckej) ašpirantúry
    e) doktorandského štúdia
    .
    .
    i) po ktorý bol zamestnanec vedený v evidencii nezamestnaných ako evidovaný nezamestnaný alebo poberal invalidný dôchodok
    .
    k) činnosti samostatne zárobkovo činnej osoby

    Darinka je offline (nepripojený) Darinka

    Darinka
    Dobrý den,


    narok na dlhsiu ako stvortyzdnovu dovolenku je podmieneny preukazanim odpracovanych rokov. to znamena, ak zamestnanec dosiahol vek 33, ale nema zapocet na 15 odpracovanych rokov, ma narok len na 4 tyzdne. Jedine ak by vo firme existovala kolektivna zmluva, kde su dohodnute nieco ine ako v ZP. v kazdom pripade, musi mat original zapoctoveho listu, ak ho nema, tak ma proste smolu.

    Darinka

    metracik2 je offline (nepripojený) metracik2

    dlhorocna mzdarka a personalistka, ale vzdy sa rada nieco naucim a poducim. Zaroven, mozno aj ja budem vediet nieco poradit. ...viac metracik2
    do naroku dovolenky sa zapocitava aj vojenska sluzba (treba mat fotokopiu vojenskej knizky- kde je odkedy do kedy bol na vojen) vysoka skola sa tiez zapocitava, ale treba mat doklad o vykonani zaverecnej skusky, lebo len to je uspesne ukoncenie studia. Presne je to rozpisane co sa zapocitava, v zakonniku prace v paragrafe 100 a vyssie.

    Zuzana68 je offline (nepripojený) Zuzana68

    Zuzana68
    Koalko, čo sa týka majiteľky asi by som si nechala podpísať papier o priamom príkaze na výplatu 5 týždňovej dovolenky aby som bola krytá pri kontrole. Mám skúsenosť , že v prípade problémov pri kontrolách sa podobné príkazy zábúdajú a papier nepustí.

    Krásny deň Zuzana

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Obnovujem tému s nasledovným problémom:
    ZC nastupil do PP v 2/07, (má cez 50 rokov), nedoniesol žiaden papier o odpracovaných rokoch, tak mu bola priznaná dovolenka pomerom za 4 týždne. PP skončil dohodou v 7/07. Teraz (9/07) mu trklo a ohlásil sa, že mal mať nárok na 5 týždňov - jeho pomer.
    Podľa § 103 ods 2 mal on preukázať odpracované roky, ale dokedy? Do konca trvania PP alebo do konca kalendárneho roka, v ktorom pracoval?

    Vopred vďaka za odpoveď.

    Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

    Marti.ka
    Podľa par. 103 ods. 4, je povinný preukázať odpracované roky do konca kalendárneho roka.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Marti.ka Pozri príspevok
    Podľa par. 103 ods. 4, je povinný preukázať odpracované roky do konca kalendárneho roka.
    Aj keď pracovný pomer skončil skôr?

    Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

    Marti.ka
    Ak bol PP riadne ukončený, všetky jeho mzdové nároky vyplatené, tak ja by som to nemenila. Neuznala by som mu to. Je to však len môj subjektívny názor, neviem, či to má oporu aj v zákone.

    Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

    Marti.ka
    Keď to vezmem z logického hľadiska, tak nárok na dovolenku mu vznikol ku 07/07, nie k 31.12.2007 a k tomuto dátumu, nesplnil podmienku nároku na dlhšiu výmeru dovolenky.

    veronika1 je offline (nepripojený) veronika1

    veronika1
    Považuje sa za úspešné ukončenie štúdia aj štúdium externé? Môžem to obdobie rátať ako poklad pre nárok 5 týždňovej dovolenky?

    veronika1 je offline (nepripojený) veronika1

    veronika1
    Prepáč za preklep.
    V čase keď zam-c študoval externe nebol nikde evidovaný ani zamestnaný.

    Aj tak môžem túto dobu rátať pre nárok 5 týždňov dovolenky?
    Určite??????????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.