Zavrieť

Porady

Poplatky u lekara za objednanie?

Dobry den,viem ze tato tema je nekonecna,ale chcela by som vediet kde a ako je mozne podat staznost na lekara (ci skor jeho sestricku) alebo ich nejako prinutit zmenit system.Ide totiz o to,ze v sucasnosti som tehotna a musim pravidelne navstevovat gynekologa.Lenze tu to funguje tak,ze sestricka ma kazdych 15 min.objednanu pacientku, za co samozrejme vybera poplatok cez 5 eur bez blocku.Cize vsetko im ide do vacku.Clovek ked aj pride rano o 6.00,do vnutra sa dostane kolkokrat o11.00, lebo cely cas ziadnu pacientku do poradia nezavola.A nie som ochotna zakazdym platit lebo u nasho mileho doktora sa aj kazde druhe sono plati 10€, lebo to vraj nehradi poistovna.Nespokojnych nas je coraz viac,preto by sme chceli vediet kam sa obratit.Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Odbor zdravotnictva prislusneho krajskeho uradu.
    Pripadne financna sprava (ak nedava blocky, aj ked ich ziadate).

    Obavam sa vsak, ze nepochodite a lekar si zdovodni poskytovanie zdravotnej starostlivosti. Lebo co viete dokazat? V podstate len to, ze cakate dlho.
    On moze objednat pacientky aj na konkretnu hodinu, preukazat, ze mu za to platia, ale neviete.
    Aj keby bol blocek, tak tam urcite stoji nieco ine ako objednanie na konkretny cas.
    Skor uvazuj o zmene lekara.

    Poplatky u lekara za objednanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.