Zavrieť

Porady

Potrebujem prístroj na štekanie psa.

Chcem dopriať majiteľovi,aby si tiež trocha užil toho kraválu čo jeho pes robí 8 hodín keď je sám v byte.
Consultix Skor by som doprial Tebe elektrosok za takyto napad, ako tyrat psa za sprostost majitela. No komment.
juraj maly Keď ten čokl vydrží zjiapať 8 hodín keď nie je páníček doma,tak keď mu pustím ultrazvuk tak verím že ďalšiu hodinu "spevu" svojmu páníčkovi vydrží bez ujmy.A o elektrošoku som neuvažoval ani nepísal,tak sa do mňa nenavážaj a netrep sprostosti a dobre si prečítaj.Ultrazvuk je ZVUK a nie elektrošok !!!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
O takom pristroji, pri ktorom zacne pes stekat som este nepocula.
Podla nazvu som myslela, ze hladas skor opak...

Ale podla ostatnych tvojich prispevkom, skor myslim, ze by si potrebovat "pristroj",na ktory si nahras stekot psa a potom to pustis majitelovi.A vysvetlil mu, ze by mal psa trochu ucit,ako zvladat samotu doma...

...alebo chod na to pivo so susedom a navrhni mu, ze si psa pocas jeho nepritomnosti budes brat k sebe. Pes nebude trpiet samotou a nebude stekat, co ty na to? Snad nejaky vankusik na chodbe ti nebude zavadzat :-)

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
vlado 33, Kabaka123, Dav, alaya1, Oliwa
5

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
A co tym...vyriesis....to ti uz nebude vadit....bude stekat cely den....ci ty pojdes vzdy na vylet...
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
juraj maly Áno,keď príde majiteľ z roboty,ja pustím prístroj a pôjdem z domu preč na pivo.Ten prístroj musí byť ULTRAZVUKOVÝ,aby majiteľ nevedel že to púšťam ja.No a diskuzia s ním skončila posunkom pod krkom(bez noža).On má 110 kg, ja 70.Holá hlava.
kopretinka a trestať ho chceš tak,že budeš týrať jeho psa.
juraj maly Áno,keď príde majiteľ domov,ja zapnem ultrazvukový prístroj,pes začne zavýjať a ja pôjdem na hodinu na pivo.Nech sa zblázni majiteľ aj so psom,aby vedel čo zažívame.
kopretinka chudák pes,veď on nemôže za sprostosť svojho pána....
  zbaliť

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
Kúp si dobré repráky a pusti na kompe toto video:



Trvanie: 10 hodín

Hlasovalo 3 pouzivatelov

Užitočné (2)
juraj maly, Kabaka123
Neužitočné (1)
1

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
Na sirenie ultrazvuku je nutny vizualny kontakt. Cez stenu neprejde. Teoreticky by sa dalo ist opacnou cestou, infrazvuk by presiel, ale tazko povedat, ako by pes reagoval.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Na začiatok skús "ultrazvukovú píšťalku"...
https://www.google.sk/search?q=vysok...HUdfB_sQ_AUIBQ

Ak nepomôže, šak si kúp kvalitnejšiu hi-fi súpravu so subákom...začni púšťať hudbu podľa žánrov. Na čo bude pes negatívne reagovať, tak mu to budeš častejšie dopriavať...

Ale ak chceš ísť do toho prístroja, nuž si vyber z ponuky.
http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=...=&max=&o=4&m=f

No najprv by som sa asi s dotyčným tak "milo a od srdca" porozprával...

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (2)
Kabaka123, juraj maly
Neužitočné (1)
Nevhodné (1)
0
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
juraj maly Ja potrebujem aby pes ZAČAL ŠTEKAT a nie aby stíchol.Nemôžem stáť ako pako za jeho dverami a fúkať do píštalky,púšťať na plnê pecky Čajkovského alebo Elvisa tiež nič veľa nápad.Niečo diskrétne ale účinné.No a "milo a od srdca",on holá hlava 110 kg, ja 70 kg/70 rokov.Takže bez nároku,a na podrazy nie som (pneu,lak,sekundové do zámkov atď.) nie je môj štýl.Ale vďaka za rady.
korela Nič v zlom, ale ako donucovací prostriedok to zaberá. Ale netráp psa, za pár dní vytestuješ, na akú hudbu je sused alergický - operu, folklór a pod., hlavne, aby to neboli monotónne a melodické skladby, skôr trochu "disharmonické", napr. Gershwin Američan v Paríži. Basy radšej obísť kvôli ostatným susedom, nezaslúžia si to. Aj detičky.
Použiť ako posledný, ale účinný prostriedok.
buchač juraj maly (Dnes 14:58) Ja potrebujem aby pes ZAČAL ŠTEKAT a nie aby stíchol.Nemôžem stáť ako pako za jeho dverami a fúkať do píštalky,púšťať na plnê pecky Čajkovského alebo Elvisa tiež nič veľa nápad.Niečo diskrétne ale účinné.No a "milo a od srdca",on holá hlava 110 kg, ja 70 kg/70 rokov.
=====================
ALE šak sa na to pozri trochu aj inak.
Pes za svojho pána predsa nemôže. Pes začne štekať buď na povel (pes cvičený) alebo len tak z pasie (pes drbnutý).

Môj návrh mal dve roviny, ktoré vyplývajú z kontextu.
Pri tej hudbe sú dve také základné možnosti.
1. Pes začne štekať.
2. Majiteľ začne štekať tiež.
Ergo výsledok bude dokonaný...
----------------------------------
S tým vekom veľmi na mňa nechoď...som od Teba síce mladší...no hlava vyholená a váha primeraná.

Lenže mne by nejaký mladý neukázal ťah rezu cez hrdlo...mne sa mladí zdravia a aj vyhýbajú.

Lenže na druhej strane Ťa chápem...operácia srdca nie sranda.
------------------------------------
Radiť Ti už nejdem...to asi nemá význam.
ALE čo Ti bráni brániť sa aj iným - primeraným spôsobom a to dokonca v medziach spoločenských pravidiel a aj zákona ?
Čítaj nasledovný link
http://zivot.cas.sk/clanok/19311/sus...sime-to-trpiet
  zbaliť
juraj maly No,žeby som mal chuť vtipkovať to zrovna nemám,ale keď budeš po operácii srdca s 55%funkciou a bude ti malý krpatý bastard v byte pod Tebou celý deň vrieskať,potom si na radu ktorú si dal mne spomeň a začni sa učiť už teraz,možno sa Ti to zíde.Keby tam zahučal rotvajler tak mi to nevadí,ale tento pisklavý prašivec má nábeh na dobrý problém.
Kabaka123 sosak

Potrebujem prístroj na štekanie psa.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.