Zavrieť

Porady

Moze poberat osobnu asistenciu,ak je zrakovo postihnuta osoba,a asistenciu vyhladava len kvôli zisku od štatu?

Osoba ktora je zrakovo postihnuta na lave oko,si vyhladava väčšinou osobu ktora jej akurad podpiše potrebne dokumenty a pritom jej ziadnu asistenciu nemusi vykonavat akurat ze to je len potvrdene je podpisom.Ide o zneuživanie osobne asistencie len kôli financiam?
4 komentárov     zbaliť
veronikasad O čo ti ide ? Ak ju chceš bonznúť, UPSVaR má na to zriadenú telefonickú linku ...(vygoogli si)
picasso Polozil som otazku a napises mi ze o čo mi ide? Ak by sim chcel bozovat tak je to uz davno.a nemusim ani googlit. Že porada (y)
veronikasad Nárok na osobnú asistenciu posudzuje posudkový lekár UPSVaR. Ak máš pocit, že OA neposúdil správne alebo dotyčná osoba ju zneužíva, vieš kde ju máš nahlásiť ...
picasso Dakujem za odpoved. Pekny zvysok dna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    1. Môže poberať asistenciu osoba zrakovo postihnutá? - Môže poberať príspevok na osobnú asistenciu. Doplnenie (upresnenie) - že môže byť užívateľom osobnej asistencie.
    2. asistenciu vyhľadáva kvôli zisku od štátu? - tak na toto veru odpovedať neviem (nerozumiem)
    Naposledy upravil Katy a R : 22.06.16 at 11:31

    Moze poberat osobnu asistenciu,ak je zrakovo postihnuta osoba,a asistenciu vyhladava len kvôli zisku od štatu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.