Zavrieť

Porady

zápočet rokov-skrátený pracovný čas

Dobrý deň,
potrebujem vystaviť zápočtový list a prosím Vás o radu ako vypočítam odpracované roky, ak zamestnankyňa bola zamestnaná na kratší pracovný uväzok, konkrétne mala7,5hodinový týždenný pracovný čas. Nemôžem jej predsa započítať všetky dni, akoby mala 40 hodinový pracovný týždeň, či áno? Ako to mám odrátať?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

    Dana K.
    Počítaš jej odpracované roky a nie hodiny, takže podľa mňa je jedno aký mala pracovný čas.

    Ajkami je offline (nepripojený) Ajkami

    Ajkami
    Ahojte, čítam váš príspevok a mám k tomu otázku. Ja budem prvýkrát vyplňovať zápočtový list. Našla som si tlačivo na porade, ale neviem ho vyplniť. Ak bol zamestnanec zamestnaný od 21.3.06-15.6.06 tak tam píšem súčet odpracovaných dní, sviatkov a preplatenej dovolenky? Čo znamená v tlačive zápočet rokov UKAZOVATELE JEP pre účely hlásenia o prijatí zamestnanca. V prílohe prikladám vzor zápočtu, ktorý som našla. Ďakujem.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Údaje JEP (jednotná evidencia pracujúcich) nemusíš vypĺňať, neviem, komu by to mohlo poslúžiť. Dôležitými údajmi sú: zamestnaný od - do, v tvojom prípade to bude o rokov 87 dní bez ohľadu na to, či mal v tom období dovolenku, sviatky, PN. Podstatné je odkedy dokedy trvala pracovná zmluva. Ďalej vypĺňaš údaje o práceneschopnosti, prípadne údaje o zrážkach zo mzdy, ak sa mu vykonávajú. Všetky údaje o dňoch sa udávajú v kalendárnych dňoch, nie v pracovných.

    zápočet rokov-skrátený pracovný čas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.