Zavrieť

Porady

zatekanie pri zatepľovaní strechy

ahojte, prosím o info...zatepľujú nám strechu a pri tom nám zatieklo. na streche nie je ešte stará škridľa, ale strešné okná boli vďaka zatepľovaniu posunuté. Natieklo cez tie medzery. Sadrokartón ešte nie je namontovaný. Je to normálne? Nerada by som niekoho neprávom obvinila z nekvalitnej montáže, ale nazbierala som vodu na dno misky v 3 z 5 okien..ďakujem za radu
4 komentárov     zbaliť
chandler "na streche nie je ešte stará škridľa, ale strešné okná boli vďaka zatepľovaniu posunuté." tomuto nerozumie asi nikto
herriet veru vysvetlím ešte raz, hoci strecha je už zakrytá...zatepľovali nám strechu, nechali starú asfaltovú skridľu, na ňu dali zateplenie a na to novú škridľu. Vo fáze, keď ešte nebola položená nová skridľa zatieklo cez okná do bytov. V podstate som potrebovala vedieť, či je to normálne ak strecha ešte nie je zakrytá
herriet a zatieklo
chandler v tom pripade sa to mohlo stat a nie je to nejaky problem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    zatekanie pri zatepľovaní strechy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.