Zavrieť

Porady

Kolesa bicykla ktore netreba fukat pumpou

Mate stale nervy na bicykel hlavne ak idete po chodniku ale po ceste a dostanene defekt mate nervy na montovanie a vyzliekanie plaste a potom opravovanie duse alebo kupovanie novej duse ?
Mam jeden napad ktory by ludia po Celom SR Boli Spokojny na 100 %
Mam furik ktore koleso vyzera takto podla obrazku ak sa poriadne pozriete tak nevidite ani ventil na fukanie pumpou ale ja viem aj preco na toto koleso netreba ani fukat pumpou lebo toto koleso je plnene cele gumou a bol by som rad keby ste nasli na internete taku gumu na bicykel a s velkostou 20x1.95 ak by sa vam podarilo najst budem velmi vdacny
7162.jpg  
buchač keby ste nasli na internete taku gumu na bicykel a s velkostou 20x1.95 ak by sa vam podarilo najst budem velmi vdacny
============================
Pošlem Ti číslo účtu za služby ???
Skôr sa nebudem unúvať.

Ty budeš miesto hľadania robiť čo ??? Sedieť na pive (káve.....), alebo sa venovať svojej manželke (prieteľke, priateľovi.....) ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Keby si sa obratil na odborne bikerske forum, nieco by si nasiel.
    Skus tu pocitat - moznosti je vela:
    http://www.scottmtb.cz/stop-defektu/
    Hlavne nezabudaj, ze plne pneumatiky budu mat vplyv na hmotnost bicykla aj na jeho jazdne vlastnosti (rotuje uplne iny objem a fyzika nepusti)

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    daj si urobiť drevené u stolára - kolára, alebo vyskúšaj tmel, skúsenosti sú rôzne, tiež možnosť naučiť užívateľa opravovať defekty, prípadne natlač hadicu do hadice a do najtenšej daj ocelový drôt,
    http://www.ivelo.cz/domaci-servis-kol/misto-duse-tmel/
    Naposledy upravil viktorviktor : 07.07.16 at 09:55

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Teraz uz nekupis auto s piatym kolesom plnohodnotnym. Najskor zacali davat nudzove koleso, teraz uz opravny spay. Tak tu penu nafukaj do bicyklovych dusi.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mam jeden napad ktory by ludia po Celom SR Boli Spokojny na 100 %
    Ten nápad už vynašli oveľa skôr, ako si sa narodil...
    -----------------------
    Plné pneumatiky - solid tires on bike
    https://www.google.sk/search?q=solid...HbXuAIkQsAQIEw
    damian2580 Presne tote kolesa som hladal ale ako som pozeral predavaju sa na ali express ale ja potrebujem či sa predava na slovensku ak najdeš obchod kde to predavaju na slovensku pošli link
    vicktor "tote" kolesa si si tu mohol pozriet uz pred rokom, akosi si stratil zaujem, zrejme si dostal defekt az teraz a spomenul si...
    tak cau do roka a do dna...

    Kolesa bicykla ktore netreba fukat pumpou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.