Zavrieť

Porady

Operátor 4ka, skúsenosti

Dobrý deň,
manželka potrebuje používať mobil hlavne na posielanie SMS z Rakúska na slovenské čísla v Rakúsku a tiež prijímanie hovorov a sem tam nejaký hovor v Rakúsku, samozrejme aj bežné hovory a SMS na Slovensku, nie vo veľkom množstve. Najviac je požiera roaming, má teraz Telekom. Pozeral som sa na paušály klasických operátorov ale zameranie na využívanie mobilu v zahraničí nemá asi ani jeden. cenovo je jednoznačne výhodný operátor 4ka. Má s ním niekto osobnú skúsenosť a reálne poznatky o tom, že sú s nim z nejakého dôvodu problémy? Internet je nepodstatný.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Z Prahy mi nešlo zavolať na slovensko zo 4-kou, O2 mi fungovalo v pohode, mne sa na 4rku dovolali tiež dobre. A tak možno už tie muchy vychytali. Treba kúpiť kartu a skúšať .. nestojí tak veľa 4e aby sa nedalo kúpiť a vyskúšať.
    uhlie27 Vďaka, nestojí to veľa, manželka však chce preniesť číslo, to už je trošku komplikácia
    Xanti vieš kúpim kartu vezmem do AT vyskúšam, a ak som spokojná tak prenesiem číslo z telekomu, alebo preniesť môže a ak bude nespokojná tak prenesie inde- žiadny poplatok sa tam neplatí za prenos.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pozri si mapu pokrytia prijímania signálu a budeš v obraze.
    Čítaj diskusiu .... http://androidportal.zoznam.sk/2015/...-pokrytia-4ka/
    Ono lacný nie je vždy aj kvalitný.
    Xanti Buchy buchy,
    ale on nerieši internet, on rieši hovory a sms, a ako píše Arizona, 29,99e za paušal ... ak možno prevolá 100 minút v mesiaci a výjde ju to 4e cez 4rku je dosť podstatný rozdiel v cene volania ...
    alebo ak prevolá tých 250 minút ona, a aj jej budú 250 minút volať tak zaplatí dokopy 13,25 e na rozdiel od paušalu od telekomu.
    Ako ja zadávateľa chápem, i preto by som kúpila 4e kartu jeden turnus vyskúšala, a ak by to fungovalo, tak šupom hupom preniesť pôvodné číslo a tú kartu 4rka nepoužívať ..

    Btw. mám 4rku od samého začiatku, tuším som ju tri krát dobíjala za skoro 8 mesiacov , a telefon užívam svojím bežným spôsobom neobmedzujem sa, nekontrolujem sa .. fakt pomaličky ide kredit z nej. Jasne nekonečné hovory znej nerobím , aj ked dalo by sa po tretej minúte v sieti 4rky volať už zadara.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pozrel si si ponuky Telekomu? Pausaly XL...?
    Ja mam od nich pausal XL,telefon pouzivam v AT uplne rovnako,ako doma.
    Ked volam z AT, odratava sa mi to normalne z pausalu, sms zdarma, ziaden Roaming,ani nic nedoplacam...

    Je to pre mna vyhodnejsie,ako nosit dva telefony,ci platit dva pausaly /slovensky aj rakusky/. Zatial tuto ponuku neprekonal ziaden iny operator...

    Bud si pozri tuto ponuku,alebo si vystihni nejaku lepsiu akciu https://www.telekom.sk/volania/happy#sec-2
    uhlie27 Tie pausaly som pozeral uz predtym,, 29 € je vela tolko asi neprevolqa ani pri terajsom programe co ma, kazdopadne sa musi zamysliet
    lujza.j Tak nech si vezme miestneho operatora...

    Operátor 4ka, skúsenosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.