Zavrieť

Porady

Kde zohnať páčku na relaxačné polohovateľné kreslá

Naposledy upravil LUPOL, spol.s r.o. : 29.07.16 at 13:08
buchač Aj vymazanie textu je riešenie.
Síce hlúpe, nakoľko sa riešenia svojho "problému" nedočkáš.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Neplatí stále, vždy, všade, za každých okolností a u každého predajcu.

    Ale každý normálny jedinec začne práve týmto krokom, že sa vyberie týmto smerom...
    LUPOL, spol.s r.o. Vy si myslíte, že iba som sem hneď písala, tam , kde sme to kupovali, ani po troch urgenciách a reklamáciach sme nepochodili, aj v jednom obchode s príslušenstvom ma pol roka ťahali za nos. Takže som normálny jedinec. Myslela som, že mi niekto skutočne poradí, a nie ma vysmeje.
    Jana Motyčková Ak ide o mňa, ja som sa nevysmievala, nám sa to polámalo tiež a kúpili sme tam, kde sedačku. Nepísali ste, že tam ste už skúšali.
    LUPOL, spol.s r.o. My sme skúšali s manželom už asi všetky možnosti, či osobne , či internetom, už sme bezradní. Ak Vás môžem poprosiť , aký to bol obchod s nábytkom, možno by predali, ak to tam majú aj , keď sme tam nekupovali.
    Ďakujem.
    buchač LUPOL, spol.s r.o. (Dnes 09:45) Vy si myslíte, že ...
    -------
    Myslela som, že mi niekto skutočne poradí, a nie ma vysmeje.
    ================
    Sorry...ja nemyslím...teda niekedy.
    Lepšie je uvažovať...

    Takže momentálne uvažujem nad otázkou.
    Kde je aspoň názov toho zázraku = relaxačného kresla ???
    ...o fotke radšej ani neuvažujem...
    jslancik darmo sa tu srdíš. pri zadávaní otázky je veľmi jasná "nápoveda", aby sa predišlo takýmto "nedorozumeniam". "Pravidlá:
    Upresni otázku čo najpodrobnejšie vrátane informácií, ktoré si si už zisťoval."
    povedz nám, ako máme vedieť, čo všetko si už pochodila a pozisťovala? neviem, ako ostatní, ale ja mám krištáľovú guľu v servise. a neviem, kedy mi ju vrátia...
      zbaliť

    Kde zohnať páčku na relaxačné polohovateľné kreslá

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.