Zavrieť

Porady

večera

daja daja

daja je offline (nepripojený) daja

Poraďte baby nejaký dobrý nápad na chutnú večeru - moja fantázia je dnes nulová.
Usporiadat
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Daja, a ine cajocky s nulovou inspiraciou, odkazujem vas na


http://www.porada.sk/t28291-mnam-ces...za-15-min.html

bon apetit
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

môj tip na rýchlu chutnú večeru:
krajec chleba, na to na kocečky pokrajana salama alebo na pasiky šunka, na to lečo, na vrch postruhany alebo na pasiky nakrajany syr. zapiecť v mikrovlnke na 1min až 2 min.
dá sa takto využiť starší chlieb a kto nemusí mäso tú salámu môže kľudne vynechať
Naposledy upravil uko : 27.06.06 at 11:06
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

kuracie stehna vykostene zmiesat so sojovkou, sol, cierne korenie, vegeta cervena paprika - orestovat na olivovom oleji a cesnaku nakrajanom na tenke platky, potom naliat sterilizovny hrasok aj s tou vodou v konzerve a nechat 5 minut podusit . zatial urobit cestoviny najlepsie su take tie hrube rurky. cestoviny zliat pridat maso a do tej omacky co ostane po kurati vmiesat kyslu smotanu so syrom a bylinkami podla chuti, vsetko naliat na cestose a dat zapiec na par minu.
nie je to sice za 15 minut ale je to jednoduche a fakt dobre, nie len ako vecera ale aj ako dobry obed
0 0
AntekaK AntekaK

AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

0, awewhjh=+
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

AntekaK
0, awewhjh=+
To bolo od hladu alebo najnovší recept mimozemskej civilizácie:p
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Včera som robila večeru "čo kuchyňa dala"

Karfiol uvarený v osolenej vode som rozobrala na ružičky, poukladala do zapekacej misy. Zvlášť som na lyžici masla spravila svetlú zásmažku z 2 lyžíc múky, pridala som 3 trojuholníčky taveného syra, 1 šľahačkovú smotanu a 1/2 kocky z hovädzieho bujónu. Prevarila som to, aby hmota zhustla, naliala som to na karfiol, posypala strúhaným tvrdým syrom a zapiekla som to pri 200oC asi 10-15 min. Ako prílohu som dala varené nové zemiaky s pokrájanou petržlenovou vňaťou. (síce ja som tie zemiaky dala na chvíľku zapiecť do trúby s pokrájanou cibuľkou a troškou masti, ale to je len môj tip a hodí sa skôr na obed ako večeru)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať