Zavrieť

Porady

Virtuálna registračná pokladňa a prenosná tlačiareň

Hľadám tlačiareň na tlač bločkov z VRP. Finančná správa uvádza, že VRP podporuje len formáty a A4, A5 a A6. Jediné tlačiarne bločkov majú rozmer 58 alebo 80mm. Máte niekto osobnú skúsenosť s ich využitím a prípadnou finančnou kontrolou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Mňa teraz furt otravuje reklama na tlačiareň z erp, skus pohľadať niečo pod názvom KML, alebo niečo v takom zmysle.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Andrej Hrubša Asi myslíš mini tlačiareň KML‑58 tlačiacu na 57mm termopapier. Finančná správa uvádza minimálny podporovaný formát A6. Máš ju osobne vyskúšanú v mobilnej prevádzke?
    jslancik nemám. skús sa popýtať priamo distribútora. tá tlačiareň má asi softvér ťahajúci informácie z FS, ale upravuje si ho na svoj formát.
    Andrej Hrubša Ak by to niekoho zaujímalo, tak tá tlačiareň funguje celkom pekne i keď nepodporuje všetky znaky ktoré by sa na slovensku hodili. Na maďarské názvy ulíc na našom krásnom slovensku programátor zabudol. Nahradzuje znaky otáznikmi.
      zbaliť
    No ja mám tiež s tým problém. Kúpil som maličkú tlačiareň bločikov Xprinter 58mm na termopapier, pripojiteľnú iba cez USB k PC. Ale z FS sa tlačí najmenší formát na A6, a tlačiareň to tlačiť nevie. Resp vie, keď si to zmenším na 50%, ale bločik nie je čitateľný. Neviete nikto žiadnu fintu, ako vytlačiť bločik v čitateľnom formáte?

    Virtuálna registračná pokladňa a prenosná tlačiareň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.