Zavrieť

Porady

Steniatko mi cudne dycha

Mam par dnove stena, zvyknute na varene jedlo, ucime na granule, mame brit premium no zacala kvoli bielkovinam prdiet. Ale moj problem je to cudne dychanie ked lezi alebo ked spi, ma aj cudne sny a trasie sa sem tam no to dychanie akoby vydaval pri tom aj cudne zvuky akoby zapadne brucho a urovi chrr... cudne dychci aj, neviem lepsie opisat, co to je? Na dalsie ockovanie mame ist az o tyzden... neni to nic zleho a vydrzi to do toho dna?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Cez obrazovku ti nikto psika nevysetri. Treba ist k veterinarovi,on ti bude vediet povedat,ked psika pozrie

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Pár dňové,to je koľko? Štenco nemá ísť od matky,pokiaľ nemá aspoň 7týždńov,väčšie plemená aj 8...počas spánku sa môže triasť,aj vydávať čudné zvuky,asi sa mu niečo sníva.Ak sa trasie,tak mu možno je zima.
    Ak má problémy s dýchaním,tak načo čakáš do ďalšieho očkovania?Mohlo by sa stať,že sa nedočkáš.
    Cez internet ti psa nikto nevyšetrí.

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    Ak bolo šteniatko pri skoro odobraté od matky, tak nedostalo všetky protilátky v materskom mlieku, môže mať infenkciu, pravo, hocičo iné.. len veterinár povie.. Podľa toho čo píšete aj normálne zdravé šteniatko robí zvuky a trase sa v spánku sníva,, je to živá bytosť, cíti a žije, sníva..

    Steniatko mi cudne dycha

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.