Zavrieť

Porady

Mesačný zálohový predpis

Ahojte,
hľadám niekoho kto má skúsenosti s vystavovaním, faktúrovaním mesačných zálohových predpisov pre klientov? Jedná sa o mesačnú fakturáciu služieb. Mám program Pohoda a hľadáme program na vystavovanie mesačných predpisov s následných vyúčtovaním a aby vedel porovnať, či má klient preplatok alebo nedoplatok. Budem vďačná za každú radu
Consultix Podla otazok, ktore si dnes zadala, nebolo by rozumnejsie najst si staleho uctovnika a riesit tieto veci profesionalne, nez na kazdu parcialnu otazku hladat odpoved na porade?
hrosko tu sa rozbieha nová vec, niečo na spôsob ako chodí vyúčtovanie služieb od správcu. Hľadáme program, ktorý by to najoptimálnejšie zvládol. Lebo sme mali už dve sedenia s IT, samozrejme každý si chváli svoje perie ako sa hovorí , preto radšej hľadáme niekoho kto má skúsenosti a vie sám povedať, či je program v ktorom robí, či je dobrý alebo čo dokáže a nedokáže.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Je problem urobit harmonogram platieb na cele obdobie a na jeho zaklade uctovat? Pohoda ti neurobi saldo?

    Neuvadzas kolko takychto klientov mas ale dajte si dopyt na nejaku dopytovu stranku s presnou poziadavkou ak to je nejake obrovske mnozstvo klientov.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Consultix Ved napisal uplne presne co chce: "nieco na sposob". Ved je to presne, jasne, definopvane vsetky poziadavky. Radost odpovedat na taketo zadania
    Ale ked sa pozries na ostatne otazky, tak zistis aj to, ze teraz idu robit DP za rok 2015: http://www.porada.sk/287390-kto-pomo...st2876810.html Preto som im navrhol uctovnika...
    avalik kazimirove tlacitko
    hrosko neviem prečo súdiš za niečo , čo nevieš čo sa udialo...
    hrosko maju v zmluve urobene mesacne zalohove predpisy podla kt. platia. potom sa urobi rocne vyuctovanie platieb za vodne, stocne,pripadne reviziu zariadenia. Uctovat zalohy nie je problem, skôr mi ide o to, ci mate skusenosti v Pohode alebo v inom programe, ze vie sledovat skutocnu spotrebu ked ju tam nahodim, predpis platieb a vyhodnoti ci ma dotycny preplatok alebo nedoplatok.
    Consultix K Pohode sa vyjadrit neviem. Teda vedel by som, ale som korektny
    V kazdom pripade si myslim, ze uctovny SW nie je stavany na komfortne riesenie tejto problematiky. Musis pracovat s obdobiami, ku ktorym sa viazu rozne ceny atd... Samozrejme je mozne to riesit zalohovymi platbami a vyuctovacou fakturou, ale ak nebudes mat naprogramovany datovy konektor na import udajov, tak to bude celkom narocne a bude pravdepodobne vysoka chybovost.
      zbaliť

    Mesačný zálohový predpis

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.