Zavrieť

Porady

SwissCoin - Co si o tom myslite?

Googlovanim som sa dostal k celkom zaujimavemu projektu - swisscoinu. Nasiel som aj slovensku FB skupinu s vyse 400 ludmi, takze celkom dost ludi so zaujmom. Je to multi level marketing s kryptomenou ako produktom. Co si o tom myslite ? Je to podla vas dobre / zle ? Projekt zacal este len 4 juna 2016, rad by som si naskocil do prveho vozna. Oplati sa to, neoplati sa to? Ja by som mal zaujem o ten balicek za 275 € ale nechcem ich vyhodit do vzduchu.
Naposledy upravil kopretinka : 01.08.16 at 16:04
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
To je ozaj zaujimavy projekt!
Funguju mesiac,maju velmi doveryhodnu web stranku, kde sa musis najskor zaregistrovat,aby si sa vobec dozvedel nieco blizsie. A zaplatis len 275 euri za nejaky vstupny balicek...no,nekup to !!!

...aj tak si myslim, ze tema je zalozena len kvoli reklame
buchač Hm...

Henten projekt je MOŽNO zaujímavý...ALE pre niekoho iného.
Bližšie info nie je problém získať a aj zadarmo...NO ide o niečo oné.

Myslíš, že je založená téma kvôli reklame ?
Ja som o tom presvedčený...ALE mladý programátor si neuvedomuje, že nie je všetko o číslach...1 a 0...

...a ako som si pozrel príspevky v profile ?
Nuž slušne povedané...mladý je dobre vychcaný...respektíve sa o to snaží, no nemá na to.
Stevo_Alex19 Bol som predtym v projekte WORLDGMN - ten zacinal este horsie, stranka nefungovala viac ako ufngovala a tak dalej, je to na zaciatku preto nejako nevnimam to ze stranka zatial nie je ani ze nie su proste veci prelozene su len v Nemcine. Tam som dal vstupny poplatok 1690 USD A potom to cele v pohode fungovalo To len na okraj len som chcel vediet ci uz niekto konkretny nieco neskusil lebo v skupine na FB este neodovedali na moju otazku a ja som clovek ktory nerad caka a tak som sa spytal aj tu... A este k tej reklame - aj na ten worldgmn si robim reklamu? Oh a dal som aj 1000 € do recyclixu Tiez si robim reklamu ? Potreboval som vediet ci to uz ma niekto vyskusane vsetko pretoze nie su ziadne podklady ani materialy v slovencine a nemcina je pre mna smrtelna vec. Neovladam ju a nenavidim ju Nikto mi zatial nevedel nic ovedat ani dat podklady a tajne som dufal ze tu mi ich niekto da.

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky jslancik
kryptomeny... neviem, či sa jedná o dolovanie (asi nie), alebo o obchodovanie. ani to nebudem pozerať. éra alternatívnych kryptomien je už nejaký ten rok pasé... Keď už vravíš o tom prvom vozni zaoberal som sa tým asi pár rokov dozadu, asi 3. Už vtedy to bolo pasé. bol som asi o mesiac pozadu, aby sa mi aspoň vrátili investované peniaze.
k obchodovaniu - obchodovať môžeš hocičo. predpokladám, že toto má mizernú likviditu a nevyužíva páku. ak chceš obchodovať, tak to skús radšej forex s mikrolotmi
ďalej - kryptomeny sú všetky priamo naviazané na BTC. a jeho kurz je občas sklamaním.
chceš radu? rob si, čo chceš. ak máš navyše pár stoviek, ktoré nepotrebuješ, tak skús. s najväčšou pravdepodobnosťou o ne prídeš. ale keď nevyskúšaš, nevieš. Darmo ťa my tu môžeme odhovárať.
Stevo_Alex19 Tak 1000 € som si dal do recyclixu. Tam mi to v pohode vyplaca. Tak skusim co spravi toto

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
"Je to multi level marketing. Co si o tom myslite?"
myslím si to,čo o každom MLM a o každom "lietadle"

"Tam som dal vstupny poplatok 1690 USD a dal som aj 1000 € do recyclixu"
no šak daj ďalšiu tisícku,mne je to úplne fuk.
Stevo_Alex19 Adkash mi odporucil clovek ktoreho som poznal a ten tam mal svoje prachy, teda ten worldgmn, recyclix to iste. SwissCoin som si nasiel sam a nerad pcham prachy do nevyskusaneho. Tot vsio. World bo otestovany, Recyclix takisto a tu sa snazim najst cloveka ktory otestoval toto.
buchač Stevo_Alex19 (Dnes 21:30)...a nerad pcham prachy do nevyskusaneho.
=======================

Že jaký si zlatý....

Takže môj komentár ( buchač (Včera 12:39) ) platí o to viac.
Zopakujem to najdôležitejšie :


" Nuž slušne povedané...mladý je dobre vychcaný...respektíve sa o to snaží, no nemá na to. "
---------------------------------
...a darmo Ty do bodliaka ideš...
Ja si myslím o Tebe to isté...

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak
Pyramida. A vieš, čo si myslím o tebe ?
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Stevo_Alex19 Nie Ale nechaj si to kludne pre seba Na takyto ton debaty aky si zacal nemam vobec chut
bodliak Tak tu nerob reklamu podvodníckej habaďúre!
Stevo_Alex19 Takže ak sa spýtam či už niekto staval z YPORKY robím reklamu ? Logika jak sviňa... Ale typický Slovák
Soňa K Jano si kúpil rifle za 20 e, predal ich Ferovi za 22 e, Fero Mišovi za 24 e a tak ďalej, až na konci businessu stáli rifle 2000 e a furt to boli len rifle s úžitkovou hodnotou 20 e. Každý na trase zarobil 2 e a ten posledný, ktorý ich už nemal komu predať, stratil 2000 e a hodil si mašľu.
bodliak Porovnávať stavebný materiál s pyramídovou hrou je logika jak sviňa.
  zbaliť

SwissCoin - Co si o tom myslite?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.