Zavrieť

Porady

podanie s identif. číslom xxxxxx/xxxx zo dňa x. x. xxx nemohlo byť vybavené z dôvodu, že nenastali účinky doručenia

prosim vas o radu ohladom doplnenia podania v suvislosti so zapisom spolocnosti do OR.

Vyplnil som tento formular,

https://www.justice.gov.sk/eSluzby/_...lates/FUPS.xsn

podpisal som ho cez https://zep.disig.sk/

a teraz ho mam vo formate xzep

uz 2 krat mi prisla sprava ze nenastali ucinky dorucenia, aj ked som subor skontroloval programom qsign, ktory pouziva priamo podatelna.

Mate niake napady kde moze byt problem?

Za radu vopred dakujem.
Naposledy upravil Jan1235 : 04.08.16 at 15:34
s.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Nepises, ze by si medzicasom zaplatil sudny poplatok. Prisli Ti platobne podmienky? Podpisal si ZEP-om aj ostatne prilohy podania? Co mas uvedene v potvrdeni z e-podatelne?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jan1235 Spominany formular sa snazim odoslat cez doplnenie podania a je to jedina priloha s ktorou mam problemy, ostatne su tiez podpisane a su v poriadku.
    A spravny poplatok som uz zaplatil.

    sprava z podatelne:

    Vaše podanie zadané na stránkach www.slovensko.sk nemohlo byť vybavené z dôvodu, že nenastali účinky doručenia.

    v original poste som doplnil obrazok s chybou kt. mi poslali
    Consultix Podla foto v prilohe je evidendtne chybny ten *.zepx subor. Skusal si ten subor otvorit v Qsign, alebo DViewer?
    Jan1235 ano skusal v Qsign, vysledok overenia je neuplne overenie, co by malo byt spravne.....vidim tam aj podpis, vsetko sa zda byt ok...
      zbaliť

    podanie s identif. číslom xxxxxx/xxxx zo dňa x. x. xxx nemohlo byť vybavené z dôvodu, že nenastali účinky doručenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.