Zavrieť

Porady

Škrečok mi spadol z veľkej vyšky

Včera mi skrecok spadol z veľkej vyšky najpr nereagoval a za sebou ťahal zadne končatiny no dnes čudne chodi a keď sa dotknem pod prednými končatinami tak ho to boli prosim poradte mi čo mám robiť.. Velmu mi na nom zalezi a neviem co mam robit
kopretinka akože on sa sám vyštveral na skriňu a skočil dolu?? alebo ako vysvetlíš ten pád z veľkej výšky?vyhodila si ho z okna??
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

chandler je offline (nepripojený) chandler

chandler
neboj dostane sa z toho, len ho nechaj na pokoji.
8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Stela888 A ešte som si všimla že je trošku opuchnuty pri rebrach a divne chodi poradte mi čo s nimmam robiť
chandler mozes s nim ist veterinarovi, ale asi ti velmi nepomoze, ak ma nieco zlomene do sadry ho neda. jedine co moze spravit nechat ho na pokoji tyzden az dva nech sa mu to zrastie.
Daniel23 dobry den nam stalo sa to dnes toto iste. prežil to?
misoft http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Čítaj!
Neklaď otázku do položenej otázky!
Daniel23 pýtam sa len ako to s zním dopadlo či mu dorastla ta noha alebo zomrel. a nekomentuj ked sa ta nikto na nič nepytal
misoft Ja som ťa upozornil na pravidlá tohto fóra! Pokiaľ sa ti nepáči, že ťa najskôr upozorňujem - ja ťa môžem s kľudom Angličana vylúčiť.
vicktor Mne sa na Danielovej pod-otazke bezda nic nevhodne.
Naopak, kolkokrat je tu reakcia "neotvaraj novu temu, najskor hladaj".
misoft Citácia z Etikety:
>Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát. - pretože potm sa často nevie, na čo a ktorú otázku sa odpovedá a je z toho guláš (ale nie maďarský )
>Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje. - t.z. hľadá sa, či už rovnaký problém sa nevyskytol a už tam nie je uvedené riešenie.
>Neodpovedám na otázky, ktoré sú zadané prostredníctvom odpovedí. V komentári môžem upozorniť na založenie novej, súvisiacej otázky, hlasovaním vylúčim takúto otázku na koniec odpovedí. - ja najskôr upozorňujem......
  zbaliť

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zk24
Ist veterinarovi ?!?? Asi ti moc na nom nezalezi ked vcera padol a dnes pises na net

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Sorry...ALE odpoviem Ti otázkou :

Keby si Ty drbla z väčšej výšky, plaziac sa ťahala nohy za sebou...keby do Teba niekto strkal, či žiješ...???
Čo by si robila ?

Sorry, ale TY nie si normálna.

Zožeň si film s Jane Fonda..."Aj kone sa strieľajú"...možno pochopíš aj film, aj moju otázku.
kopretinka 05.06.17 19:19 priradil do Porady

Škrečok mi spadol z veľkej vyšky

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.