Zavrieť

Porady

Sú pre huskyho potrebné popruhy pre vývoj hrudníka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je potrebné huskymu zaobstarať popruhy pre vývoj hrudníka alebo niečo také... Neviem presne čo ale známy ktorý robí v chov. potrebách niečo také povedal, že proste potrebuje popruhy na hrudník.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Počuj,, ty si fakt nastuduj veci ohľadom výchovy a tréningu... Nemáš o tom ani páru, chudák husky. Ma iba dva mesiace...
    V konecnom dôsledku ma tvoj kamos pravdu. Hrudník sa mu bude formovať vtedy, keď bude niečo ťahať. Napr. Teba na kolobežke, biku. A na to potrebuje popruhy. Ale ak si si myslel, že mu nasadia popruhy a jemu z toho narastie hrudník, tak len treba trénovať primerane veku. Vo veku 8t si ho asi akurat kupil, skôr by sa ani nemali odlucovat od súrodencov a matky A ty máš na neho take naroky, ze az.
    Ty si si fakt pred kúpou takého špeciálneho psa nenaštudoval všetko o tom, čo sa s nim ma robiť (a kedy)? Ani 400 strán diskusii na dogfore?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alaya1 myslim, ze ho mal oboznamit s tym skor chovatel, od ktoreho ho kupil, ak vsak nie je z mnoziarne.
    HuskySK Moj zlatý, Ja ho nechcem zapriahnut hneď dnes za traktor nech ho ťahá... Že by som sa len pýtal dopredu či to je potrebné alebo nie. No chudák husky, nevieš vôbec ako sa u nás má... Študoval som čo som našiel a to čo som nenašiel tak na to sa pýtam. A dík za radu.
    jslancik no tak toho je veľmi málo, čo si našiel... ako vravím, nič o tom nevieš a máš sa toho ešte veľa čo učiť. ale kľudne strúhaj všeznalého frajera. mne je to fuk.
    HuskySK ja sa tu na frajera nehrám. Nevravím ze sa ešte nemám čo učiť ale takúto pomoc moc ľudí neocení, keď do niekoho zabŕdaš. Je pravda že si odpovedal na otázku ale akým spôsobom. Vôbec to nieje zábavné a ľudí týmto znechutíš pýtať sa. Tak na čo sú potom tie diskusie? Mne osobne je to fuk ale poznám kopu ľudí ktorý by takúto odpoveď nečakali a dosť by ich to znechutilo... A mimochodom keď sa opýtam na dve otázky z napr. 1000 tak som toho strášne málo našiel...
    jslancik Nezáleží na tom, koľko otázok položil, ale aké. A ty sa pýtaš úplne základy, dokonca úplne od veci. Tak sorry... A akých 998 otázok si to nepolozil?
      zbaliť

    Sú pre huskyho potrebné popruhy pre vývoj hrudníka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.