Zavrieť

Porady

exekucie zo mzdy

mam 3 exekucne prikazy na 1/3 zo mzdy stahovali mi doteraz jednu no odrazu mi stiahli peniaze aj na dalsie dve tak mi zo 650eur v cistom poslali 240eur mam dve neplnolete deti a manzelku mozu si na mzdovom toto dovolit aby poslali peniaze aj na ine exekucie a stiahli mi taku velku sumu?Popripade kolko mi musia nechat s tejto sumy640 eur
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    mzdová musí vedieť spraviť výpočet exekúcie, Maximálne ti pri uvedenej čistej mzde múže zraziť cca 105€ -a posiela prvému a ďalším dvom napíše, že sú v poradí. To všetko za predpokladu, že sú neprednostné
    Naposledy upravil willma : 11.08.16 at 06:23
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marco261 vsetky su neprednostne,nechapem ako si mohla dovolit odoslat tak velku sumu bez upozornenia a bez suhlasu ved to mi neostalo ani zivotne minimum
    willma treba ísť za ňou - a vysvetliť je spôsob zrážania - bohužial, peniaze, ktoré Ti zrazila naviac a poslala exekútorovi už asi neuvidíš.
    marco261 no s tym uz asi nic nespravym no dufam ze sa to nebude opakovat
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.