Zavrieť

Porady

Nokia Lumia 610 ako a cim upravit kontakty v mobile?

ahoj, ospravedlnujem sa za laicku otazku . Moja starsia mama dostala Nokiu Lumia 610 /windows mobile 7/. Potreboval by som jej cez pocitat upravit polozky v telefonnom zozname, nakolko sa mi tieto po prenose zo starej Nokie 3100 na kartu a nasledne do Lumie 610 znasobili. T.j.matka mala pod jednym menom viac telefonnych cisiel /do starej Nokie sa dala pod jednu polozku, napriklad turisti ulozit viacero mien s tel.cislami, kde bolo mozne dat aj meno a aj cislo/. Toto sa ale preklopilo do novej Nokie uz bez mena ako turisti 1 , turisti 2, turisti 3, turisti ...... Kedze mala skoro kazde cislo takto viacpolozkove, a cisiel ma vela, ma z toho teraz uplny chaos a potrebujem jej cez pocitac upravit tento zoznam v Lumii. Skusal som vselico, aktualizoval jej Windows Live ID , neviem vsak ako exportovat cez toto konto telefonne cisla z mobilu na windows live id , do konta sa prihlasim, je takisto zaregistrovane aj v mobile, neviem tam vsak pridat mobil matky. Takisto som skusal program MobilEdit 8.1.0, spojil som matkin mobil cez kamaratov notebook v ktorom ma plnu verziu tohoto programu. .Program mobil vidi, ale adresar v pocitaci ostane stale prazdny. Terz som zistil ze tento program Lumie nepodporuje. Neporadi prosim niekto sposob, ako sa dostak cez PC ku kontaktom v mobile, zbytocne kontakty zrusit? Dakujem za kazdu, dobru radu. J
Naposledy upravil solide : 17.08.16 at 15:28 Dôvod: doplnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    solide velmi pekne dakujem, pozriem sa na to. J

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    How can i transfer contacts from nokia 3100 to pc? I want to transfer my contacts from nokia 3100 to my computer, to secure them. i have a data cable but don`t know how to utilize it.

    Read more: How can i transfer contacts from nokia 3100 to pc? - I want to transfer my contacts from nokia 3100 to my computer, to secure them. i have a data cable but don`t know how to utilize it.

    http://www.askmefast.com/How_can_i_t...na1769607.html
    --------------------------------------

    Určite to zvládneš !!!
    solide uz som si preniesol kontakty z mobilu Lumia 610 do Google na svoje konto, tam som si ich vytriedi a vymazal duplicitne . neviem vsak ako tie, upravene kontakty preniest naspt do mobilu bez toho aby mi nevznikli duplicitne konzakty.

    Nokia Lumia 610 ako a cim upravit kontakty v mobile?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.