Zavrieť

Porady

Cestovné poistenie

ahojte, chcela by som poradiť, manžel začal podnikať - preprava medzištátna s dodávkou, nie kamión - a riešime cestovné poistenie - samozrejme je poistenie na jeden rok - ale chcem poznať vaše skúsenosti - v ktorej komerčnej poisťovni sú najlepšie - nielen cena, ale aj krytie?
ďakujem za vaše reakcie
Naposledy upravil kulmar : 05.09.16 at 09:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    To je najlepsie obehnut si jednotlive poistovne a presne specifikovat podmienky, co a ako chcete poistit a dat si k tomu adekvatne vypocitat cenu poistky.

    Akakolvek rada tu bude len reklamou na nejaku poistovnu, ktora odpovedajucemu dala pri jeho definovanom poisteni dobre podmienky.

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    presne, ako píše ivka70, v prvom rade si ujasniť, čo všetko chce mať tvoj manžel kryté a následne na to obehať poisťovne. Hlavne to nerieš online, pretože online nie je uvedené úplne všetko.
    kulmar ďakujem pekne za radu, neuvedomila som si to

    monkah je offline (nepripojený) monkah

    monkah
    Ahoj, ak ešte hľadáš cestovné poistenie na celý rok, mám jedno porovnanie z poisťovní o cestovnom, napíš email, pošlem ho... nechcem ho takto verejne
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Tu sa radi verejne...
    monkah :-) ... to áno, len to by som zverejňovala interné údaje...
    lujza.j To co su suchoty...nahanat klientov na nete....prvy prispevok....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.