Zavrieť

Porady

Non Refundable - Hotel - Rezervacia ? Co s tym ?

Dobry den, rezervoval som si hotel jeden v parizi cez bookin.com a zial sa stalo ze som mal nehodu a nemozem tam ist, da sa nieco robit s tym_?

Pisal som 4maily na hotel ci co to je, a z dvoch mailoch mi prisiel spatny ze mail neexistuje a z dvoch stale neodpsisuju. mam len cas do 16 teho septembra

da sa nieco urobit s kartou popripade aby oni nemali moznost mi strhhnut po termine ?
Naposledy upravil freez88 : 08.09.16 at 12:06
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Preco to neriesis cez bookin?
    Ak si si ale objednal hotel bez moznosti vratenia depozitu pri stornovani, tak asi to musis zaplatit ,ci tam prides alebo nie.
    To riziko si zobral na seba pri bookovani hotela a s podmienkami si urcite suhlasil.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    buď si si urobil rezerváciu s možnosťou storna (do určitého dátumu), alebo nie. Ak áno, postupuj podľa pokynov na booking.com, ak nie, tak smola. Pre takéto prípady má zmysel objednať si to s možnosťou storna.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Ak si si vybral lacný tarif bez možnosti zmeny a storna, tak to zaplatíš, či ideš, alebo nejdeš. Snaha obabrať to je zbytočná. Nedá sa. (Inak by to robili všetci.)

    Non Refundable - Hotel - Rezervacia ? Co s tym ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.