Zavrieť

Porady

Dovolenkový priemer pri vzniku pracovného pomeru

Dobrý deň,
prosím o radu.. Zamestnanec nastúpil do pracovného pomeru v auguste. Mám už pri vzniku pracovného pomeru vypočítať pravdepodobný dovolenkový priemer? Ide mi o to, že napr. v septembri pôjde k lekárovi a budem ho potrebovať.. Môj program mi pri vzniku nejaký vypočíta, ale nevie ho určiť správne, lebo ho počíta bez odmien, lebo tie nie sú prednastavené.. Takže v auguste bude mať na výplatnej páske "nejaký" priemer a v septembri by som mu vypočítala tak ako má byť.. ALE! Dovolenkový priemer musí byť celý kalendárny štvrťrok rovnaký!
Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Program ho pocita spravne, nema ake odmeny brat do uvahy, ked pracovnik len nastupil.
    Pravdepodobny VZ pocita zo mzdy, definovanej v pracovnej zmluve.
    V septembri mu nemozes vypocitat, co chces, lebo stale plati ten pravdepodobny, ktory plati laj pre august, kedze v predchadzajucom stvrtroku neodpracoval aspon 22 dni.
    V oktobri sa mu uz vymeriavaci zaklad prepocita sam, kedze v auguste+septembri uz odpracuje viac ako 22 dni.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Emik27 Áno, ďakujem! Ale pokiaľ viem, že odmeny budú mesačné a určite ich dostane, tak ich do pravdepodobného priemeru zarátať môžem, však?
    Tweety v auguste ešte nie, pre tento mesiac má ešte pravdepodobný priemer
    Emik27 Prečo nie?
    ivka70 Nie, nemozes, zarataju sa az potom, ked ich dostane. Keby ich urcite mal vzdy dostavat, neboli by to odmeny ale dali by ste ich do zakladnej mzdy.
    ivka70 Preco ni? Pretoze ste mu tak definovali mzdu, riadite sa ZP, par. 134
    Tweety lebo pre august by klasicky platil priemer za 2 Q a ten nebol, počítaš pravdepodobný, platí to, čo napísala Ivka,
    Emik27 Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú by zamestnanec zrejme dosiahol.. A mesačne dávame zamestnancom prémie (tie sú tiež definované v PZ)..
      zbaliť

    Dovolenkový priemer pri vzniku pracovného pomeru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.