Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Daj si do GOOGLE vyhladavaca nazov jednotlivych tabletov+slovicko "recenzie".
    Precitaj si a usud,ktory ti viac vyhovuje.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Micenko Recenzie som samozrejme čítal pred tým, než som položil otázku. Neviem sa stále rozhodnúť. Možno sa nájde odborník, ktorý poradí. Ďakujem.
    buchač Micenko (Dnes 21:10) Neviem sa stále rozhodnúť. Možno sa nájde odborník, ktorý poradí.
    ===================
    Hm...dám také porovnanie.

    Ideš do reštiky na obed. Vezmeš jedálny lístok. Preštuduješ a ostali po vyradení ostatných jedál :
    1. Vyprážaný bravčový rezeň s prílohou atď.
    2. Vyprážané kurča s prílohou atď.

    Po krátkej chvíli príde čašník a Ty si máš vybrať.
    Spýtaš sa čašníka, čo by Ti doporučil. On dá ten rezeň...
    No po donesení vidíš, že je mastný, studený, nechutný...

    Toto isté požaduješ od Porady...kto Ti zaručí dobrý výsledok ?
    afrikánka Ak bude moooc hladný, zhltne i ten studený, nechutný...hlavne, že nebude moooc drahý...
      zbaliť

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Ak kupis online mozes do 14 dni vratit. Kup oba a jeden vrat alebo ten, ktoremu si nakloneny. A rozhodni sa. Kup v obchode ktory mas blizko.

    Ja by som volila Lenovo Yoga, uz len kvoli vydrzi baterie.... Vydrz baterie je aspon pre mna velmi dolezita.

    Ja som aj trochu predpojata voci Samsungom, maju vysoku mieru kazovosti. Ak ale kupis v dobrom obchode, tak s reklamaciou mat problem nebudes. Tie tablety su viac menej parametrami rovnake/podobne.
    Naposledy upravil zk24 : 28.09.16 at 20:52
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač PLATÍ :

    Treba mať na pamäti, že vrátiť nemožno tovar, ktorý už bol používaný. Lehota totiž slúži len na prezretie a vyskúšanie tovaru, keďže spôsob nákupu to neumožňuje pred zaplatením.
    Nie je teda možné tovar niekoľko dní bežne používať a potom sa rozhodnúť ho vrátiť.

    https://www.mojandroid.sk/lehota-na-...ternet-14-dni/
    zk24 To bolo samozrejme zo srandy, preto tensmajlik. Kazdopadne v alze nemaju s nicim problem. Vyskusas, a o 2 dni vies ze ti nesedi. Ak si nieco pomenil das factory reset a je to. Samozrejme nesmie mat znamky pouzivania (skrabance atd..). Folie dole nedavam...
    buchač Ja som aj trochu predpojata voci Samsungom, ...
    ================
    Čo je to Samsung ??? Nejaký nový druh paštéky ???
    zk24 Niekedy ma pasteka dlhsiu trvanlivost...
    arizona Tiez mam tablet Lenovo yoga.Prednost pred inymi tabletmi som mu dala prave pre tu vydrz baterie, co bolo pre mna dost dolezite.Na pracu a vsetky dolezite veci mam notebook, kde su prioritou pre mna ine parametre.Ale tablet sluzi iba ako doplnkovy zdroj,ktory potrebujem mat pri sebe kedykolvek v zalohe,preto vydrz baterie je pre mna dolezita. Preto som aj v mojom predoslom prispevku napisala, nech precita recenzie a usudi, ktory mu viac vyhovuje. Lebo nevieme,co od tabletu vyzaduje,ci ma nejake specialne poziadavky a na co ho chce vyuzivat
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nie som zástancom ani jednej, ani druhej značky: podľa parametrov (dostupných)
    SamoSung má trochu rýchlejší procesor, 8+2Mpix kamery s bleskom (LenOvo jednu "rotujúcu"), batériu s väčšou kapacitou, LenOvo SD karty do 32GB, SamoSung až do 256GB, GPS - Glonas, A-GPS, Beidou (LenOvo má len A-GPS), WiFi pripojenie 802.11 a/b/g/n/ac (LenOvo 802.11 b/g/n).... atď.
    Tu sa pozri:
    http://www.gsmarena.com/lenovo_tab3_10-7953.php
    http://www.gsmarena.com/samsung_gala...2016)-8090.php

    Lepšie z toho vychádza ten Samo.....
    Micenko Aj lenovo má GPS, a nie len A GPS, nie?
    misoft No práve - má A-GPS - je to síce tzv Assisted GPS, ale je to GPS, lenže má len tento (americké družice GPS).
    SamoSung ale môže preberať okrem týchto amerických aj Glonass - ruské družice a BeiDou - čínske družice.

    Inak - väčšina smartfónov používa A-GPS - klasické GPS používajú len niektoré tablety a navigácie.
    Aký je rozdiel medzi A-GPS a GPS a čo to značí - pozri si Wiki....

    ktorý tablet kúpiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.