Zavrieť

Porady

Mobil sa nechce pripojiť na wifi...

Zdravím, mám Lenovo A6000 .Problém je že keď sa chcem pripojiť na wifi ,ukazuje mi že som pripojená a plné čiarky ale keď si dám napr. Google Chroom nenačíta sa mi stránka či,Youtube nenačíta sa mi video .Skúšala som si reštartovať mobil ,vypínanie a zapínanie wifi.Ale ani to nepomohlo ide iba na dáta ,skúšala som aj na iných wifi ale nič...na PC a iných zariadeniach ide v pohode...už nejde cca 3 dni...



Za odpoveď ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No milá moja - každý si myslí - zapnem WiFi a som pripojený.
    Podľa toho, čo píšeš - mobil WiFi nájde, ale treba sa pripojiť. Takže musíš sa na svoju sieť pripojiť, zadať heslo a Pripojiť.
    Pokiaľ ti však nepripojí, znamená to, že nemáš v mobile nastavené prístupy - t.z. IP adresu, na ktorú sa má pripájať.
    Za ďalšie - prečítaj si návod k mobilu - časť Sieť (Síť): Bezdrátové připojení WLAN
    Tu jest návod: https://files.najdinavod.cz/wp-conte...novo-a6000.pdf
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Nieva No pozerala som ten návod, robila aj čo ste napísal no nepomohlo ...
    afrikánka A prečo vykáš? Misoft je mladý, dobre zabezpečený a dobre vyzerajúci ....žiadny ujo.
    misoft A bisťu - odhalila ma..... - žiaľ, v dedinách si musím dávať pozor na rýchlosť, lebo by mi pokutu mohli za prekročenie dať pre vek.
    Telo zhumpľované, opotrebované, ale myseľ ako u mladého....
    misoft Máš prístup k routeru? Môžeš si v ňom nastaviť iný kanál - je možné, že ten tvoj mobil nechce brať nastavený kanál (12,13) - takže potom skúsiť nastaviť nižší kanál na routeri. Ako sa dostať do nastavenia routeru - už aj tu bolo mnoho toho popísaného.
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    skus nastavit pevnu IP adresu - http://androidforum.cz/p-ipojeni-k-w...2.html#p992786

    ak sa do toho nerozumies, zajdi k operatorovi - ak mas telefon cez operatora, ... ak nie, tak si to daj nastavit niekomu kto sa v tom vyzna

    Mobil sa nechce pripojiť na wifi...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.