Zavrieť

Porady

Výročná správa za rok 2003 - lehoty

Lehoty na zostavenie, predloženie, overenie, preskúmanie, schválenie, uloženie a zverejnenie
účtovnej závierky a výročnej správy za rok 2003 nájdete tu:
http://www.kpmg.sk/dbfetch/52616e64...sh_april_sk.pdf









Naposledy upravil Beata : 02.06.04 at 09:12
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzi je offline (nepripojený) zuzi

    také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac zuzi
    Pozor!!! Vo výročnej správe sa udávajú údaje za 2 predchádzajúce obdobia. Ja som to zistila až teraz a dosť ma to prekvapilo... Veľa úspechov pri prepočítavaní na nové výkazy!

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    beata, neveim ci tu mozeme uverejnovat news flash zo sukromnej stranky nejakej firmy....
    aby sme neporusovali autorske prava!

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Aspoň sa o kpmg viacerí dozvedia, majú takú menšiu reklamu zadara.

    Ja osobne som bol prekvapený, že kpmg ešte funguje...nemal on problémy zároveň s Enronom?

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Problémy kvôli Enronu mal Arthur Andersen, ktorý sa aj kvôli tomu rozpadol...
    Inak doplatil na svoje zlé poradenstvo :-)) ... za poradenstvo ako "zmanipulovať" účtovné výkazy berú tieto spoločnosti viac miliónov ako za samotné audity. V danom prípade však pokazili oboje.
    Čo sa týka manipulácie, nie je to daňová manipulácia na dosiahnutie najnižšieho zisku, práve naopak. CEO - najvyšší manažéry majú najväčšie príjmy z "cenových" výnosov cenných papierov, ktoré rastú práve vtedy keď sa vykazujú šťavnaté zisky a američania potom tieto papieriky nakupujú ako divý, cena rastie a manažéry a ich poradcovia si užívajú výnosy....
    Naposledy upravil Richard : 02.06.04 at 01:32

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    ako ste si prosím vysvetlili § 20 ods. a, zákona o účte o 2 bezprostredne predchádzajúcich účtovných obdobiach?
    to jest ak teraz robím výročnú za 2003 - uverejňujem čísla za rok 2003 a aj za roky 2001 a 2002?
    alebo len roky 2002 a 2003?

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    ja som vyhotovila za vo vyrocnej sprave za rok 2003, prehlady za rok 2003 a 2002, ja som to takto pochopila

    Darin je offline (nepripojený) Darin

    Darin
    Prosím Vás nemáte mi možnosť poslať vzor výročnej správy, kde by bola schválená aj účtovná závierka roku 2004. A ešte mám jednu otázku. Keď je len jeden spoločníkm v s.r.o. aj ten vypracuje výročnú správu? alebo treba vypracovať nejakú inú zápisnicu.Ďakujem

    Výročná správa za rok 2003 - lehoty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.