Zavrieť

Porady

bitka v skole

mozem sa spytat, skole bola sikana no a proste mi nadaval jeden spoluziak ze ma ide ubit atd ja som sa ho slušne opytal, ze co ma za problem a on mi odpovedal hmm furt tak som ho zdrapil ale nic sa nestalo proste iba padla kvetina a padli sme na zem a pocas bitky som mu strhol retiazku. Toto sa teraz riesilo, ale chcem sa spytat, ma toto pravo riešit policia? bol som v riaditelni a povedala riaditelka ze mame 2 zo spravania ale neviem za co iba za kvetinu. Ale ze si predvola rodicov a ze zavola policiu nech nas vyriesili. Nechapem jak keby som ho chce "zabitˇ" ? co by ste mi poradili? rodicia o riaditelni nevedia ale o tej bitke vedia. neviem co mam robit, poradte dakujem
Naposledy upravil peter1151 : 20.10.16 at 22:27
kopretinka nemala si to ivka opravovať.......lebo aj tak to nie je dobre
ivka70 nedalo sa na to pozerat
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    No vieš, učitelia dnes musia zniesť od žiakov všetko, aj vulgárne nadávky a drzým žiakom nemôžu ani streliť facku, lebo sa hneď rodičia oháňajú JOJ-kou. Máš šťastie, že nedošlo k zraneniu. Možno má toho riaditeľka plné zuby a spočíta vám to aj pre výstrahu druhých a možno to nie váš prvý priestupok a tú dvojku si zaslúžite, to vieš najlepšie sám. Aspoň si sa ospravedlnil? Nabudúce sa nedaj vyprovokovať, alebo sa bi mimo školy.
    peter1151 Nabudúce sa nedaj vyprovokovať, alebo sa bi mimo školy. : Dobry napad no ?
    peter1151 práve že to bol prvý priestupok a prvý krát som bol u riaditelky !!

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    misoft
    buchač
    Mozno ta spoluzjyak zacal sykanovat za ten neskutosne nezskutozniý pravopys nakojko od teba odpysoval a dostal patorku.
    Ja bit tvojym fotrom tak ty zosyti trham ako na besiacom pase...mal bi sy cez vykend co robyt.
    A ja bi zom mu ryt rosdrhal....
    Vi zlí ujovia, veď to je trendi u nactiletich, všade písať "i". Načo si namáhať mozoček??? Celkom je to simpaticke a pohodlné.....textu ste porozumeli, tak čo riesite?
    peter1151 presne

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    buchač
    Mozno ta spoluzjyak zacal sykanovat za ten neskutosne nezskutozniý pravopys nakojko od teba odpysoval a dostal patorku.
    Ja bit tvojym fotrom tak ty zosyti trham ako na besiacom pase...mal bi sy cez vykend co robyt.
    A ja bi zom mu ryt rosdrhal....

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    toto fakt neviem,do akej rubriky mám presunúť......srandičky?

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    ubi aj riaditelku...alebo jej radšej strhni retiazku, ženu ani spadnutou kvetinou neudrieš...
    misoft Ale kvetináčom áno

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    A polucia bola ci ne ?
    peter1151 este nie
    bodliak Neboj, príde, ale to sa vyperie...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mozno ta spoluzjyak zacal sykanovat za ten neskutosne nezskutozniý pravopys nakojko od teba odpysoval a dostal patorku.
    Ja bit tvojym fotrom tak ty zosyti trham ako na besiacom pase...mal bi sy cez vykend co robyt.
    peter1151 dobre caw !!
    ivka70 20.10.16 05:16 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.