Zavrieť

Porady

domáca sliepka

Neviem, kde som urobila chybu. Zarezala som domácu sliepku cca 1,5 ročnú. Očistila som ju a nechala 2 dni v chlade odležať. Dnes som z nej varila polievku. Bola som však veľmi sklamaná, lebo polievka nevoňala ale priam "zapáchala" a mala nepríjemnú chuť. Sliepky kŕmim obilím a majú aj zelené krmivo- trávu, Nevie mi, prosím, niekto poradiť, kde som mohla urobiť chybu?
5 komentárov     zbaliť
misoft Kde? Šak premýšľaj.... dva dni......
V akom chlade? Vieš ako sa skladujú? Max. teplota +4°C!!!!
bodliak Očistila znamená aj vypitvala ?
afrikánka Žeby niekto dokázal aj pozabudnut???
Zuzka 335 Nič som nezabudla, robím to často, takže viem vypitvať, skladovala som v chladničke pri najmenej +4 stupne, keď som ju vkladala do studenej vody, tak voňala ako sliepka, tak neviem.... je možné, že by málo stiekla z krvi...???
afrikánka Dvojdňové skladovanie na chladnom mieste rozhodne nemohlo sliepke uškodiť natoľko, aby polievka mala nepríjemnú chuť...K spareniu mäsa dochádza, ak je mäso uzatvorené a ponechá sa na teplom mieste, takže príčina musí byť iná. Ak máš pocit, že bola málo stečená s krvi, tak mohla vzniknúť nepríjemná pachuť, ale nikdy som sa s tým nestretla, hoci som častokrát u starých rodičov mávala polievku z domácej sliepky. Iba ak by sa ti pri pitvaní roztrhla žlč....aj to môže byť príčina....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    dva dni je veľa, sliepku netreba nechať odležať, odležať sa necháva zajac, králik možno bažant, sliepka nie, a ešte ak bola v chladničke odložená nevychladnutá a prikrytá pokrievkou, mohlo sa stať, že zosmrdla

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    na stečenie od krvi stačia dve minuty, nemá sa predčasne obárať /musí sa počkať, stačia tiež 2-3 minuty, 2+2 , spolu 5 minút/, môže sa dostať voda do pľúc a môže prísť k znehodnoteniu mäsa,
    polievka môže smrdieť aj pri nedostatočnom odstránení /vyčistení/ kloaky /trtol/,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.