Zavrieť

Porady

PN po ukončení pracovnej zmluvy

zdravim, chcel by som vediet jednu vec. a to som na pn-ke ale stale vedeny ako zamestnanec, kde mi pracovna zmluva konci 31.12.2016 , pn som od 7.10.2016. co bude dalej? ak budem PN nadalej, uz mi nebudu nic platit, ked mi koncom roka konci zmluva? alebo sa to berie tak ze som pn este od casu platnej zmluvy, som s toho mimo a neviem ci niekto pochopi co myslim :-/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak teraz dostávaš nemocenské,tak aj po ukončení PP, ak budeš naďalej DPN, ho budeš dostávať.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    carolitos no zatial mi prisla suma len od zamestnavatela, takze zvysok oktobra mi doplati socialna zvlast? a to aj ked uz oficialne nebudem zamestnancom? kedze mam zmluvu len do konca cecembra? to mozem ak mam este zdravotne problemy zotrvat na pn aj ked uz nemam platnu pracovnu zmluvu? preco to tak je? nevies mi to prosim vysvetlit? dakujem
    Tweety ak lekár uzná, že ešte nie si schopný práce, potvrdí ti pn aj naďalej, to, že skončí PP s tým nijako nesúvisí.
    carolitos dakujem
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Socialna poistovna bude vyplacat nemocenske davky aj po skoncenie PP, do skoncenia PN.
    Treba sa po skonceni PP prihlasit v zdravotnej poistovni ak opoistenec statu na PN.
    carolitos do kolkych dni to treba nahlasit?
    ivka70 Podla zakona do 8 dni od zmeny.
    Tweety no a zdalo sa mi to, že sme to tu už riešili...
    carolitos riesil som vysku nemocenskeho nie toto. ale dik

    PN po ukončení pracovnej zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.